עבודה מהבית גורמת לאובדן הכנסות בשל מיכון מיושן

עבודה מהבית גורמת לאובדן הכנסות בשל מיכון מיושן

דוח של Perimeter 81 שפורסם באתר businesswire.com מציג תמונה עגומה לגבי המיכון העומד לרשות הארגונים והפסדי התפוקה. על פי הסקר 43% ממנהלי המחשוב מדווחים על אובדן הכנסות בגלל פתרונות גישה מרחוק מיושנים, לפי דוח של Perimeter 81 על עבודה מהבית

העולם עבר בשנת 2020 למוד של עבודה מהבית. אך האם טכנולוגית מקומות העבודה, מערכות המידע והמעסיקים ערוכים לכך? כתבה אודות פתרונות טכנולוגיים לעבודה מרחוק של עובדים כיצד ניתן להעלות את הפריון של העובד מהבית ולהשיג תוצאות מקסימליות באמצעות מיכון מתקדם

אובדים מהבית או כיצד ניתן להגדיל את הפריון גם בעבודה מרחוק

עבודה מרחוק הותירה ארגונים רבים בפיגור בפריון ובהכנסות עקב פתרונות גישה מרחוק. כמעט חמישית (19%) ממנהלי ה- IT בארגונים שנבדקו אמרו כי הם חווים לעתים קרובות או תמיד בעיות בביצועי רשת בעת ​​שימוש בפתרונות גישה מרחוק מדור קודם. האם רשת דור 5G בישראל תפתור את הנושא? עדיין מוקדם לנבא אבל ברור שלא רק היא תוכל לעשות זאת אלא מדובר בפתרון מערכתי.

נושאים אלה הביאו לאובדן פריון של 68% מהנשאלים ולאובדן הכנסות של 43%. זה אחד הממצאים בדוח מצב אבטחת הרשת משנת 2020 של Perimeter 81, Edge Secure Access Edge SASE מוביל ורשת כספקית שירות.

"עם כוח העבודה המופץ והנייד של ימינו, מודל הרשת המסורתי וההיקפי כבר אינו הגיוני"

על פי הדו"ח, ארגונים מתחברים באופן מאובטח לרשתות פנימיות במגוון דרכים כאשר עובדים מרחוק. כ -66% דיווחו על שימוש ב- VPN, 58% אמרו שהם משתמשים בשירות ענן באמצעות דפדפן אינטרנט, 48% מסתמכים על פתרון גישה מרחוק, ו -34% משתמשים בחומת אש fire wall . הארגונים הרבים שעדיין משתמשים בפתרונות מדור קודם כמו רשתות VPN וחומות אש יתקשו להתמקד, להתמודד עם צווארי בקבוק וחסר נראות ברשת.

גם אבטחת המידע בארגונים הוא תלום שיש לתת עליו את הדעת. שליש מהנשאלים (33%) אמרו כי סיסמה היא הדרך היחידה שהם מאמתים את עצמם כדי לקבל גישה למערכות. ובעוד שיותר ממחצית ממנהלי מערכות המידע בארגונים אמרו שהם משתמשים בפתרונות אבטחה מבוססי ענן כדי לאבטח גישה מרחוק, 49% אמרו שהם עדיין משתמשים בחומת אש, ו -41% ב- VPN לחומרה.

"עם כוח העבודה של היום, מודל הרשת המסורתי וההיקפי כבר אינו הגיוני", אמר מנכ"ל ומקיף שותף של Perimeter 81, עמית ברקת. "אין זה מפתיע שחברות עוברות יותר ויותר לפלטפורמות סייבר ורשתות מבוססות ענן. מכיוון שתאגידים בכל הגדלים מסתמכים על הענן שינהל את עסקיהם, הם זקוקים לדרכים חדשות לצריכת אבטחה כדי למנוע ביעילות מתקפות סייבר ללא קשר למיקומם או לסביבת הרשת שלהם. "

ממצאים מרכזיים אחרים כוללים:

74% מהנשאלים מאמצים פתרונות אבטחה מבוססי ענן על פני חומרה עקב חששות אבטחה. 44% עושים זאת בשל חשש להרחבה, ו -43% ציינו שיקולים לחיסכון בזמן.
61% מהארגונים סבורים כי הצורך להגן על מכשירים חדשים הוא החשש הביטחוני הגדול ביותר לאור עבודה מרחוק, בעוד 56% אמרו כי החשש הגדול ביותר שלהם הוא חוסר הנראות לפעילות המשתמשים המרוחקים.
39% מהנשאלים דיווחו כי מדרגיות היא האתגר הגדול ביותר שלהם באבטחת כוח העבודה המרוחק, ואילו 38% אמרו כי הקצאת התקציב היא האתגר הגדול ביותר שלהם.

הכתבה התפרסמה במקור באתר https://www.businesswire.com בשפה האנגלית ותורגמה לעברית.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.