איש הערמונים נטפליקס לצפייה ישירה תרגום עברית מובנה

איש הערמונים נטפליקס לצפייה ישירה תרגום עברית מובנה

נטפליקס לא מפסיקה להפתיע עם סדרות חדשות ועם סרטים מעולים לצפייה ישירה. הפעם נספר לכם על הסדרה החדשה, מבוססת על ספר של סרן סווייסטרופ שכבר יצא גם הוא בעברית. צפו כעת באתר איש הערמונים נטפליקס לצפייה ישירה תרגום עברית מובנה

איש הערמונים נטפליקס לצפייה ישירה

איש הערמונים נטפליקס לצפייה ישירה

על מה הסדרה החדשה של נטפליקס על איש הערמונים? 

בלבול בקרב השוטרים. הם מגיעים לזירת רצח מטילת אימה. במרכזה מוצב פסלון עשוי ערמונים. מתוך רמז מצמרר זה, שני בלשים צדים רוצח הקשור לילד הנעדר של פוליטיקאי. בכיכוב: דניקה צ'ורצ'יץ ', מיקל בו פולסגור, איבן דורנר. יוצרים: סרן סווייסטרופ, דורטה ו. הוג, דייוויד סנדרוטר, מיקל סרופ.

עכשיו זו כבר עובדה כי רוצח סדרתי מטיל אימה על העיר קופנהגן. בנטפליקס לקחו את הרומן המצליח והפכו אותו לסדרת טלוויזיה מוצלחת ומומלצת לצפייה ישירה. אם אתם אוהבים סרטי מתח ואקשן- זו הסדרה עבורכם.

עוד באתר – בדקו כעת באיזו מהירות אתם גולשים?

סדרות מתח סקנדינביות בנטפליקס המלצות וביקורת 

לכודים 3 עונות מלאות לצפייה ישירה בנטפליקס כולל תרגום עברית מלא פרקים מלאים

הסדרה עוקבת אחרי בלשי המשטרה האיסלנדית אנדרי והינריקה בזמן שהם פותרים רציחות באזורים הצפוניים והמזרחיים של איסלנד. בעונת 2021 הם חוקרים רצח בהרי האיסלנד היפים. אז אם טרם טיילתם בארץ הקרח מצפים לכם מראות ונופים עוצרי נשימה על רקע סדרת מתח מומלצת בנטפליקס ישראל.

על המסך יש שתי קבוצות יריבות.

  • קבוצה של אופנוענים איסלנדים
  • קבוצת משפחה רוחנית שלווה
  • הקבוצות מתנגשות על שטח ארץ ששניהם רואים 'קדוש' בדרכם שלהם.
  • המחלוקת גורמת למותו של צעיר שהופך את מוקד החקירה עבור אנדרי והינריקה.

בכיכובם של: אולף דאררי אולפסון, אילמור קרישטנדרן ותומס בו לארסן. הסדרה צולמה על רקע הנופים עוצרי הנשימה של איסלנד כמו צפון ההיילנד הצפוני הנידח של איסלנד.

צפו בווידאו הדלפה סדרות נטפליקס לצפייה ישירה איש הערמונים

האם כשאי לעשות מנוי בנטפליקס? מבחינתי בהחלט. למרות שניתן לשלב מנוי לאפליקציית הצפייה הישירה ולראות סרטים מבלי להוריד אותם למכשיר, אז אני מעדיף לעשות מנוי נפרד בתשלום. המחיר לא בשמיים, החל מכ-25 לחודש. נכון שאם מוסיפים גם מנוי נוסף לאפליקצייה אחרת זה יכול להיות יקר, אבל העניין וכמות הסרטים החדשים לצפייה שיירה בהחלט מצדיקה את זה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.