יום הקולנוע הישראלי: סרטים ישראלים חדשים מומלצים בבתי הקולנוע 

יום הקולנוע הישראלי: סרטים ישראלים חדשים מומלצים בבתי הקולנוע 

יום הקולנוע הישראלי חוזר וייערך ביום רביעי,ב-27/10/2021 . במסגרת היום המיוחד שכולו מוקד לסרט ישראלי יקרינו בתי בתי הקולנוע ברחבי ישראל לא פחות מ-32 סרטים ישראלים. כולם חדשים מומלצים לצפייה ישירה , חלקם בהקרנות טרום בכורה. מחיר הכרטיסים יעמוד על 10 שקלים. יום הקולנוע הישראלי: סרטים ישראלים חדשים מומלצים בבתי הקולנוע.

יום הקולנוע הישראלי

יום הקולנוע הישראלי

רשימת סרטים ישראלים מומלצים 2021 מענת גוב ועד תמונת הניצחון 

 

ענת גוב, על החיים ועל המוות

מהמחזאיות המשפיעות של עולם התאטרון, מתכוננת למותה. ענת שכבר נמצאת בתודעת סוף, מבקשת להוריש לאלה הנשארים אחריה צוואה רוחנית: יש סוף טוב. כמעט עשור לאחר מותה, מנסים קרוביה למלא את החלל העצום שהותירו מילותיה, במילים משלהם. דרך קטעים ממחזותיה ופיסות חיים מעולמה המשפחתי והפוליטי, נכתב תסריט חדש שבו הגבול בין המחזה למציאות מטשטש.

בהמשך העמוד – צפו בווידאו לקראת שידור הסרט על ענת גוב ז”ל

זרים מושלמים סרט ישראלי חדש מומלץ במאי ליאור אשכנזי 

עיבוד ישראלי לסרט האיטלקי המצליח בבימויו של ליאור אשכנזי. 7 חברי ילדות עם היסטוריה וחוויות משותפות מעברם, נפגשים לארוחת ערב כדי לראות יחד ליקוי ירח נדיר.

האירוע הבורגני והשיגרתי הזה מקבל תפנית כשהם מתחילים לשחק במשחק ממזרי שישנה את חייהם.

כל הודעה, שיחה או התראה שהם מקבלים לטלפון שלהם חשופים לעיני כולם. בגידות, שקרים, סודות וחשבונות בני 20 שנה. כולם עולים וצפים על פני השטח ומעמידים בסימן שאלה את החברות רבת השנים ומערכות היחסים הפנימיות בה. משחקים בסרט חנן סביון, רותם אבוהב יוסי מרשק מורן אטיאס גיא עמיר שירה נאור אבי גרייניק

נתראה בשמחות סרט ישראלי מומלץ 2021 

ממשיכים לצחוק עם קומדיה ישראלית מומלצת לצפייה.  והפעם קומדיה מטורפת חבורה של ישראלים נפגשת לארוחת שבת שגרתית.

אז מה כבר יכול להשתבש? מסתבר שהכול! פערים תרבותיים ותערובת הרסנית של אלכוהול, חרמנות, אגו ותאוות בצע, מדרדרים במהירות את הערב למלחמת אחים פרועה, מצחיקה והזויה.

השחיזו את הסכינים ושחררו את הלסתות. עם: מיכאל אלוני, לירז חממי, אלון פדות, גיא אדלר, סטפי סלמה (“Call My agent”), איריס בר, שני אטיאס ,עידו מור, דניאל לביד ומייק בורנשטיין מיכאל אלוני לירז חממי שני אטיאס.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *