משחקי הדיונון פרקים מלאים לצפייה ישירה תרגום עברית קישור סודי

משחקי הדיונון פרקים מלאים לצפייה ישירה תרגום עברית קישור סודי

אתר הסדרות המוביל של ישראל באופן בלעדי משחקי הדיונון פרקים מלאים לצפייה ישירה תרגום עברית קישור סודי – אתר הסדרות החדשות בנטפליקס . מביאים לכם את הסדרה הכי מצליחה לשנת 2021 Netflix. ואם אתם שואלים איפה אפשר לצפות בסדרה- צפו בווידאו בסוף העמוד של כתבה זו.

משחקי הדיונון פרקים מלאים לצפייה ישירה תרגום עברית קישור סודי

משחקי הדיונון פרקים מלאים לצפייה ישירה תרגום עברית קישור סודי

פרקים שלמים תרגום עברית משחקי הדיונון של נטפליקס 

דג מלוח פרק 1 – גי-הון איבד את כל כספו ומתפתה בייאושו להשתתף במשחק מסתורי, אבל תקרית מחרידה שמתרחשת כבר בסיבוב הראשון מבהירה לו שעשה את טעות חייו.

גיהינום פרק 2 משחקי הדיונון לצפייה – הקבוצה לא מצליחה להסכים אם להמשיך במשחק או לעזוב אותו ועורכת הצבעה, אבל ייתכן שהעולם שמחכה להם בחוץ מסוכן לא פחות מהמשחק.

האיש עם המטרייה פרק 3 הסיבוב הבא מציב בפני השחקנים משימה מתוקה אך קטלנית, וכמה שחקנים נכנסים אליו עם יתרונות סודיים. ג'ון-הו מוצא דרך להתגנב פנימה.

עוד באתר –  הישרדות vip 2021 מי הודח מהאי? 

להישאר עם הקבוצה פרק 4 Squid Games – השחקנים מתחילים לכרות ביניהם בריתות, אבל אחרי כיבוי האורות אף אחד לא בטוח. המשחק השלישי דורש מהקבוצה של גי-הון לחשוב בצורה אסטרטגית.

עולם הוגן זמין  פרק 5 לצפייה ישירה בנטפליקס- גי־הון וקבוצתו מקיימים תורנות שמירה כל הלילה. האנשים במסכה מסתבכים עם שותפיהם למזימה.

גאנבו פרק 6 משחק הילדות עם הגולות והספוילר הגדול- השחקנים מתחלקים לזוגות לקראת המשחק הרביעי. גי-הון נקלע לדילמה מוסרית, סאנג־וו מעדיף להתמקד בשימור עצמי וסה־ביוק משתפת סיפור אישי שלא סופר עד כה.

זהירות ספוילרים חשובים מי ארגן את המשחקים בסדרה הדיונון

אח"מים  פרק 7 דיונון לצפייה ישירה כתוביות עברית המלא – המנהיג במסכה מקבל את פניהם של אח"מים שיצפו במשחק מהשורה הראשונה. במשחק החמישי כמה מהשחקנים קורסים תחת הלחץ.

איש החזית פרק 8 זוכה בפרס הגדול ולא יודע מה לעשות עם הכסף – לקראת הסיבוב האחרון גוברים רגשות אי-האמון והסלידה בין העולים לגמר. ג'ון-הו מצליח להימלט ומחליט לחשוף את הסודות המלוכלכים של המשחק.

יום מזל פרק אחרון לצפייה ישירה משחק הדיונון – עכשיו נגלה מי ארגן את המשחקים ולמה. כמו כן נוכל לקבל הצצה לחידה הגדולה מכולן. האם יש עונה 2 משחק הדיונון בנטפליקס. הסיבוב האחרון מציג מבחן אכזרי נוסף, אך הפעם התוצאה הסופית תלויה בשחקן אחד בלבד. זהותו של יוצר המשחק מתגלה.

צפו בווידאו המלא לקראת שידורים פרקים מלאים תרגום עברית משחק הדיונון נטפליקס 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.