סרטים חדשים בקולנוע תיק קוליני הסרט שיחזיר אתכם לאולם צפו בטריילר

סרטים חדשים בקולנוע תיק קוליני הסרט שיחזיר אתכם לאולם צפו בטריילר

חודש נובמבר הוא לא רק חגיגת הקניות הגדולה באינטרנט. הוא יחזיר אתכם לבתי הקולנוע עם מבצעים של 1+1 לסרט בכרטיס אשראי. קבלו את רשימת סרטים חדשים בקולנוע תיק קוליני,

סרטים חדשים בקולנוע

סרטים חדשים בקולנוע

תיק קוליני צפו בטריילר עם תרגום עברית מובנה The Collini Case

פרשת קוליני הוא מותחן משפטי מושחז ומהוקצע שהיה לרב־ מכר ביותר מ-30 מדינות אור וזכה לשבחי הביקורת. בעקבות פרסומו בגרמניה מינתה שם שרת המשפטים ועדה לבדיקה מחודשת של התקופה הנדונה בו.

מבוסס על רב המכר הבינלאומי שתורגם ל 30 שפות. למרות גילו המופלג פבריציו קוליני נכנס למלון בברלין. בהפתעה וללא כל סיבה נראית לעין יורה למוות באורח המתאכסן בסוויטת ברנדנבורג.

עוד באתר – את מי סילק רפי נלסון מכפר הנופש? 

קספר ליינן, עורך דין צעיר, ממונה לייצג את קוליני. מה שנראה תחילה כהזדמנות מקצועית מבטיחה מסתבך במהרה כאשר הוא מגלה את הקשר בין שני גיבורי הפרשה.

נרצח, תעשיין גרמני מכובד, היה האדם שגידל אותו ואילו כעת עליו להגן על רוצחו. על עורך הדין לבחור בין מרדף אחר הצדק לבין הגנה על הקרובים אליו. ככל שהוא חוקר הוא מגלה קצוות חוט המובילים לעברה האפל של גרמניה ולפרק מזעזע בהיסטוריה המשפטית של המדינה.

במאי: מרקו קראוספיינטר, שחקנים: פרנקו נרו אלכנסדרה מריה לארה אליאס אמבארק שנת הפקה 2019.

צפו בטריילר של הסרט קוליני עם תרגום עברית מובנה יוצג גם בהוט סינמה.  

סרטי מתח חדשים בקולנוע היורשת Inheritance

לורן מונרו (לילי קולינס), פרקליטת מחוז ניו יורק צעירה ומוערכת, היא בת למשפחה מיוחסת. אבל היא לא מקבלת בירושה, בעקבות מותו הפתאומי של אביה (השחקן פטריק וורברטון), גישה לנכסים הכלכליים.

במקום כסף היא מקבלת סט מפתחות מפתיע למקלט תת קרקעי נסתר, החבוי בנחלה המשפחתית. היא כמובן לא ידעה עליו עד לאותו רגע.

למרבה האימה היא מגלה בו סוד, שקבור כל כך עמוק, עד שאפילו אימה ( אותה מגלמת קוני נילסן) לא ידעה עליו: כאן העלילה מתחילה להסתבך והז הזמן שלכם להזמין כרטיסים.

גבר זר (סיימון פג) נעול וכבול בו בשבי, מזה שנים רבות. נשמע לכם מוכר וגולש לסגנון הרוזן ממונטה כריסטו? תכף תגיע התפנית.

היא מחליטה לשמור על הגילוי בסוד, בניסיון לרדת לשורש האמת מבלי למוטט את משפחתה ולפגוע במערכת הבחירות הקרובה של אחיה הפוליטיקאי. כלואה ברשת של שקרים ומניפולציות, מה שהיא מגלה עשוי להרוס את שושלת משפחתה ולאיים על חייה ועל כל הסובבים אותה. את הסרט ביים וון סטיין, שחקנים ראשיים לילי קולינס סיימון פג שנת הפקה 2020

עוד מככבים בסרט המומלץ: קוני נילסן (""גלדיאטור", "וונדר וומן", "לחיות בתמונות) , פטריק וורברטון ("טד", "שחק אותה סמארט")

צפו בטריילר כולל תרגום מובנה לעברית לקראתשידור בבתי הקולנוע היורשת לצפייה ישירה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.