בדיקות מהירות לקורונה תל אביב איפה יש ?

בדיקות מהירות לקורונה תל אביב איפה יש ?

בימים אלו משתרכים תורים ארוכים לבדיקות במתחמי פיקוד העורף ומגן דוד אדום. בכתבה זו מידע חשוב אודות בדיקות מהירות לקורונה תל אביב איפה יש ? וכן מתחמים נושפים ברחבי הארץ. קישור למידע ושעות פתיחה בסוף העמוד.

בדיקות מהירות לקורונה תל אביב איפה יש

בדיקות מהירות לקורונה תל אביב איפה יש

שרונה תל אביב מתחם לבדיקות ללא תור אנטיגן בדיקה מהירה

סופיה ישראל פורסת במרכזי ביג מתחמי בדיקה מהירים. מדובר בבדיקת אנטיגן מפוקחת מוסדית ובדיקות PCR – בהגעה רגלית וגם בדרייב אין.

כמה עולה בדיקה מהירה אנטיגן בתל אביב סופיה

מחיר ביצוע בדיקת אנטיגן מפוקחת מוסדית ומהירה עם תשובה בעברית ובאנגלית לכל השימושים – 59 שקלים. מחיר ביצוע בדיקת PCR לכל השימושים עם תשובה בעברית ובאנגלית – 99 שקלים.

פי סי אר מול אנטיגן מה ההבדל בין הבדיקות 

כעת נסביר מה ההבדל בין שני סוגי הבדיקות שניתן לבצע כיום.

בדיקת PCR היא בדיקה לאבחון של מי שנדבקו בקורונה, והיא נחשבת מדויקת מאוד. התוצאות אמורות להגיע עד 48 שעות לאחר הדגימה, אך ייתכנו עיכובים בזמני עומס..

בדיקה מהירה (אנטיגן) היא מעט פחות רגישה מבדיקת ה-PCR אבל מאפשרת זיהוי מהיר.

( מקור אתר הרמזור )

איפה יש מתחמי בדיקות מהירות ברגל ללא תור 

בימים אלו נפתח מתחם נוח להגעה רגלית בשרונה מרקט בתל אביב מקבוצת ביג.

סופיה ישראל, חלוצת הבדיקות המהירות בארץ, השיקה השבוע ב – 6 מרכזי קניות של קבוצת BIG, מתחמי בדיקה מהירים לביצוע בדיקות אנטיגן מוסדיות ומפוקחות וכן בדיקות PCR ללא הזמנת תור מראש.

המתחמים שכוללים גם דרייב אין, פועלים במקומות נוחים להגעה עם הרכב בביג צ'ק פוסט, ביג בית שמש, ביג כרמיאל, ביג הקריות בחיפה וביג פרדס חנה.

לקבלת פרטים שעות פעילות בדיקה מהירה ללא תור אנטיגן

מה זה בדיקה מוסדית מפוקחת ?

בדיקת אנטיגן מוסדית ומפוקחת שמזהה אומיקרון לשחרור מבידוד, בדיקות אנטיגן מהירות לתו ירוק או טיסה ליעד המאפשר אנטיגן וכן בדיקות PCR לשחרור מבידוד או טיסה לחו"ל. כל הבדיקות מדווחות ישירות למשרד הבריאות. יודגש כי בדיקות האנטיגן המתבצעות באמצעות הטכנולוגיה של סופיה, כוללות גם תשובה באנגלית ומתאימות לטיסות לארצות הברית, איטליה, בריטניה, צרפת, פורטוגל, יוון ובקרוב למדינות נוספות שעתידות לעדכן את ההנחיות.

הכתבה מתוך נאוה עינבר nava@navainbar.co.il מדיה חברתית ויחסי ציבור בתחום הבריאות. קרדיט תמונה בדיקת אנטיגן מוסדית מפוקחת צילום – סופיה ישראל מקבוצת רימיפארם.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.