עצמאות 2022 אשדוד מי מופיע והיכן חוגגים 74 למדינה

עצמאות 2022 אשדוד מי מופיע והיכן חוגגים 74 למדינה

במשך שנים הפכו מופעי העצמאות של העיר אשדוד למוקד חגיגות מרכזי לתושבי הדרום. גם השנה תוכלו לצפות במיטב הזמרים של ישראל מופיעים בעיר הנמל. קבלו את עצמאות 2022 אשדוד מי מופיע והיכן חוגגים 74 למדינה.

עצמאות 2022 אשדוד מי מופיע והיכן חוגגים 74 למדינה

עצמאות 2022 אשדוד מי מופיע והיכן חוגגים 74 למדינה

כחול ולבן כל העיר דגלים דגלים עצמאות 2022 אשדוד מי מופיע והיכן

עיר הנמל לובשת חג לכבוד יום ההולדת של המדינה. העיר המתאפיינת במיזוג גלויות וכור היתוך חברתי מוצלח תחגוג עצמאות לא רק עם מיטב זמרי ישראל אלא עם מיטב הכישרונות הצעירים של אשדוד. כאלו שמבטח עוד נשמע עליהם הרבה. כי כמו שכולם יודעים – אשדוד זו עיר עם כבוד.

עוד באתר  – תוכנת מעקב לטלפון נייד

קבלו את עמיר בניון, גל אדם וקווין רובין ו- אתכם! 

אז מי יופיע השנה במסגרת אירועי עצמאות 74 למדינת ישראל באשדוד שנת 2022. ( הבחירות לעירייה אשדוד ייערכו רק בשנת 2023 ). אז ככה. ראשון ולפני כולם, אחד הזמרים האהובים בישראל. הוא ולא אחר. קבלו את עמיר בניון שיופיע השנה בעיר אשדוד.

ואם זה לא מספיק לכם, ייערכו מופעים בבימת הנוער עליה יככבו קווין רובין, גל אדם ועומר חזן. ובואו לא נשכח את הכישרונות המקומיים של העיר. איזה כיף!

גם בגדרה חוגגים וגם בגן יבנה מי יופיע השנה בדרום ? 

  • במושבת הבילויים גדרה תופיע הזמרת נרקיס
  • באותה הזדמנות נזכיר לקוראים כי בחודש הבא, 20/05/2022 יתקיים מרוץ גן יבנה. בואו להשתתף בספורט עממי בריא ושמח.

צפו בווידאו עמיר בניון על הבמה והקהל מתענג ממנו בעצמאות הוא יופיע באשדוד

ועוד מופעים וזמרים שמחכים לכם על הבמות :

ברחובות עיר המדע יופיעו ישי לוי, הדג נחש, להקת טיפקס, ישי לפידות יופיע עם וזמרים מקומיים, ואלרי חמאתי, מיקי גבריאלוב ואלי לוזון הזמר האהוב שיצאר את השיר האייקוני איזו מדינה. גם עינת שרוף והזמרת שפיטה. הילדים ייהנו מאומנית נתי.

עוד שמח ? בואו לנס ציונה שם יופיע הזמר רותם כהן. למחרת היום יוצאים המוני בית ישראל למנגלים, לעשות על האש ואין כמו הפארק הלאומי באשקלון, מול הים לחגוג בעיר הפלישתים את היום החגיגי הזה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.