עמים וטעמים אשדוד 2022 תאריכים כרטיסים מה בפסטיבל השנה

עמים וטעמים אשדוד 2022 תאריכים כרטיסים מה בפסטיבל השנה

היכן תוכלו למצוא מבחר מנות מדהימות על רקע תפאורה ואווירה מדהימה וכל זה בעשרה שקלים בלבד ?  הכירו את עמים וטעמים אשדוד 2022 תאריכים כרטיסים מה בפסטיבל השנה חדשות מקומיות בדרום. בואו לפסטיבל היפה והטעים ביותר בישראל. 18-19 במאי, פארק גן אלישבע.

החודש הפסטיבל חוזר לאחר שנתיים של הפסקה. בתיירות אשדוד מאמינים שגם השנה הוא ימשוך אליו אלפי מבקרים רעבים מכל רחבי הארץ. אלו שיגיעו יוכלו ויאכלו להתנסות בקולינריה האשדודית שלא מפסיקה להתפתח.

עמים וטעמים אשדוד 2022 תאריכים כרטיסים מה בפסטיבל

עמים וטעמים אשדוד 2022 תאריכים כרטיסים מה בפסטיבל

שהקוסקוס פגש את סלופי ג'ו עמים וטעמים אשדוד 2022 פסטיבל 

אינג'ירה אתיופית, צ'יבוריקי וחינקלי גיאורגים, בוריק טוניסאי, באחש בוכרי, סמסה אוזבקית, קוסקוס מרוקאי, סלופי ג'ו אמריקאי ועוד המון טעמים. מהיכן מגיע כל הטוב הזה ?  מסעדות אשדוד מציגות מנות מיוחדות מתוך המטבחים של 99 העדות בעיר הנמל בעלת התרבות העשירה והמגוונת. סמל לכור היתוך מוצלח.

עוד באתר – תוכנה שמראה מי צפה לכם בפרופיל 

לא רק אוכל גם מוזיקה חיה מרחבי העולם לאורך כל הערב

כמה עולה כרטיס לפסטיבל עמים וטעמים ?  הכניסה חופשית 10 ₪ בלבד למנה.
באילו תאריכים יש פסטיבל באשדוד החודש ? 18-19 במאי.
היכן מתקיים הפסטיבל ? פארק גן אלישבע אשדוד החל מהשעה 18:30

למי תודה למי ברכה ואילו אטרקציות באשדוד מחכות לבאי הפסטיבל ?  

הפסטיבל יתקיים תחת ניהולו של היועץ הקולינרי השף יוחאי ז'נו, ובמהלך ימי הפסטיבל יגישו כ-40 ממסעדות העיר עשרות מנות המייצגות מטבחים שונים מרחבי העולם.
לצד האוכל, גם האווירה בפסטיבל תהיה בסגנון בינלאומי, כאשר להקות מוזיקה ומחול אתניות יופיעו לאורך הערב על הבמות וירקדו וינגנו מוזיקה ממדינות שונות בעולם – סמבה ברזילאית, מוזיקה אנדלוסית ערבית, מופע מחווה לביטלס, שאנסונים צרפתיים ועוד. מלבד ההופעות, טרובדור איטלקי, נגן בוזוקי יווני, רקדניות ברזילאיות ועוד יסתובבו לאורך הערב בין הדוכנים השונים.

אשדוד היא העיר הדרומית המשגשגת של מדינת ישראל. יש בה את אחד הנמלים הגדולים במזרח התיכון לחוף ים המושך אליו מדי יום מבקרים מכל האזור. בעשורים האחרונים היא נהנית מתנופת בנייה ושדרוג מערכות ותשתיות עירוניות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.