משפחת שדה שיר הנושא פרקים מלאים צפו בווידאו

משפחת שדה שיר הנושא פרקים מלאים צפו בווידאו

עם יד הלב אם יש כאן גולש באתר שלא ראה את הסדרה החדשה על המשפחה של אלירז ואילנית? קבלו את הסדרה של הקיץ ואת שיר המשפחה החדש שכובש את ישראל – משפחת שדה שיר הנושא פרקים מלאים צפו בווידאו.

מה יש לראות בסדרה על אלירז ואילנית

מדובר בסדרת דוקו ריאליטי. משפחת שדה שיר הנושא פרקים מלאים צפו בווידאו כל מה שטוב ברשת HOT VOD. הפרקים החדשים בסדרה על המשפחה של אילנית ואלירז אלין ליאם ואריאה ברחובות  הפרקים נפתחים עם השיר של הסדרה. מי כתב אותו  ? מילים ולחן: אדיר גץ. עיבוד והפקה מוזיקלית: דניאל משה.

עוד באתר איתור כספים חינם הר הכסף אולי מחכה לכם חיסכון אבוד ?

בסדרה עצמה ניתן לראות את אילנית לוי ואלירז שדה בדוקו ריאליטי החדש על חייהם. הסדרה משודרת בהוט. הצופים יוכלו לראות את החיים אחרי הלידה של אריאה הקטנה, על ההתנגשות בין העבודה לבין החיים ועל התכניות לעתיד של אלין גולן המוכשרת.

משפחת שדה שיר הנושא פרקים מלאים צפו בווידאו

משפחת שדה שיר הנושא פרקים מלאים צפו בווידאו

אלירז מתחשק ואוהב פוליטיקה

בסדרה נחשפים חייהם האישיים של בני המשפחה – החל מההיריון הראשון של אילנית ואלירז, דרך החזרה בתשובה של אלירז, המסע של אלין אל עולם השירה והמשחק, הגיוס של ליאם לצבא ועד ללידה של אריאה, התוספת החדשה למשפחה.

כמה קעקועים יש לאילנית לוי ?

3 קעקועים. בפרק הראשון של הסדרה ליאם גולן רוצה לעשות קעקוע. הוא מספר לאלירז על כוונתו אבל לא מקבל את ברכת הדרך.
אלירז מרים טלפון לאילנית, והיא עונה לו – אני לא יכולה להגיד לא לעשות קעקוע כאשר לי יש שלושה. אז הנה עצמה של אילנית למי עושה קעקוע ראשון בחיים – אחד קטן ולא במקום כאילו…נגיד בולט.

ומה אמרה אילנית למצלמה ? הילד עוד מעט בן 18 ואני לא יכולה להגיד לו אין מצב שאתה לא עושה קעקוע.

צפו בווידאו ובשיר הנושא של הסדרה הכי חזקה על המסך לקראת שידור שיר הנושא פרקים מלאים צפו בווידאו.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.