מצלמות ציפורים בשידור חי טבע אתרי קינון בישראל

מצלמות ציפורים בשידור חי טבע אתרי קינון בישראל

בנקיקים נידחים ובצמרות העצים מקננים אחרוני העופות הדורסים שנותרו בטבע שלנו. כדי לשמור עליהם ולסייע – אם נדרש – הותקנו מצלמות מעקב מיוחדות שמשדרות את הנעשה בקינים סביב השעון, 24/7. הכירו את מצלמות ציפורים בשידור חי טבע אתרי קינון בישראל .

איפה אפשר לראות מצלמות ציפורים בשידור חי

תחת השם "עופות דורסים בשידור חי" נפתחו השידורים גם לציבור הרחב ונהפכו ללהיט עולמי, עם עשרות מיליוני צופים מכ-120 מדינות שנחשפים לעולמם המופלא. כתבתו של גיא קוטב, מתוך השבוע עם גאולה.

עוד באתר – איך מבטלים תשלום בביט ?

מצלמות ציפורים בשידור חי טבע אתרי קינון בישראל

מצלמות ציפורים בשידור חי טבע אתרי קינון בישראל

ריאליטי ציפורים: כך הפכו העופות הדורסים בישראל לכוכבים בינלאומיים

אז גם אתם אוהבים לשבת ולצפות בפלאי הטבע של ישראל, גשו לאתר הצפרות הישראלי. באמצעות האתר ניתן לצפות בציפורים בשידור חי. היכן מוצבות המצלמות ?. פרויקט צילום האונליין הוא שיתוף פעולה מספר גופים.  רשות הטבע והגנים, החברה להגנת הטבע, קרן דוכיפת, ה-Negev Zoo וצה"ל (צבא הגנה לטבע)

הסניטרים של הטבע

אחת המצלמות המרתקות מציגה בשידור חי את הסניטרים של הטבע. מה רואים?. שידור מהקינים של אוכלי הפגרים, "הסניטרים של הטבע", החיים בישראל ונמצאים בסכנת הכחדה חמורה. המצלמה משדרת מקן של מלך הדורסים הגדולים המקננים בישראל, הנשר (Gyps fulvus) המקנן אי שם בשטחים המדבריים של ישראל.

רחם מדברי בשידור חי

ל עוף דורס ממשפחת הנציים בו מין יחיד – רחם מדברי או רחם מצוי. צבעו שחור ולבן. עקב הרעלות ושימוש בחומרי הדברה פחת מספרם במהלך שנות החמישים והשישים. בשנות החמישים הוערך מספרם רק בכ־50 זוגות. האוכלוסייה התאוששה ובשנות השמונים נצפו כ־150 זוגות.

גם אתם יכולים לתרום לפרויקט ולתמוך בשימור ערכי הטבע של ארץ ישראל

אם אתם כמוני וממש אהבתם את הפרויקט החשוב ( אני רואה בו מיזם חינוך מבורך ), ניתן לתרום על מנת לתמוך בהמשך יישמו גם בשנים הבאות. לא חסרות סיבות לתרום- זה מוכר כהוצאה למס הכנסה וזו בעיקר תרומה חברתית.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.