אבטחת מידע דלק ישראל משדרגת עם F5

אבטחת מידע דלק ישראל משדרגת את מערך אבטחת המידע עם F5

פרויקט ענק: דלק ישראל משדרגת את מערך אבטחת המידע שלה ושל החברות הבנות עם F5
הפרויקט ישרת את 2500 עובדי החברה, את האפליקציה ואתרי השיווק והמסחר, רשת תחנות הדלק והחברות הבנות בהן קפה ג’ו, ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ועוד. חדשות IT בישראל אבטחת מידע.

גם החברות הבנות ישדרגו מערך אבטחת המידע דלק ישראל 

דלק ישראל השלימה פרויקט Information systems security מקיף עם פתרונות F5 לענן המבוזר.

במהלך הפרויקט הוטמעו שירותי F5 Distributed Cloud Services.

כיצד הם ישתלבו בארגון?. יספקו אבטחה אחודה ל-2500 עובדי הקבוצה העובדים מהבית ומהמשרדים.

חברת F5 תאבטח אפליקציות קריטיות ואתרי שיווק ומסחר, המשמשים את רשת תחנות הדלק וחברות הבנות.

איזה חברות בנות כלולות בתהליך?.  רשת קפה ג’ו, רשת ברגר קינג, דלק גז, דלק שינוע ואתרי הלקוחות שלה. הפרויקט בוצע על ידי איירון קלאד מערכות.

עוד באתר אינטרנט סלולר מי הכי טוב? מדד השירות 2022 איזו חברה הצטיינה?

הכירו את שירותי הענן המבוזר של F5

השירות מספק הגנה מקיפה ואחודה לכלל האתרים.

סביבות הענן והסביבות המקומיות של דלק ישראל, באופן מרוכז ממקום אחד. במסגרת זאת, F5 מספקת לדלק ישראל גם עדכוני אבטחה שוטפים ואוטומטיים לאיומים חדשים. גיבוי בענן ושרידות סייבר מתקדמת. בין היכולות שהוטמעו במהלך הפרויקט ניתן למנות הגנת WAF מבוססת בינה מלאכותית, הגנה מקיפה לפרטי זיהוי של לקוחות הקצה, יכולת איתור איומים מתקדמת, אבטחת ממשקי API מול ספקים ולקוחות והגנה מפני התקפות בוטים, הונאות והתקפות מניעת שירות (DDoS).

איך מאבטחים מערכות מידע בארגון מבוזר?

עמיעד נחום, סמנכ”ל טכנולוגיות בחברת איירון קלאד מערכות אמר כי: “דלק ישראל היא חברה בעלת אופי מבוזר, המאופיין בפעילויות מגוונות וחברות בנות ולכן סביבות המחשוב שלה מורכבות. הפרויקט מאפשר לקבוצה ליצור אחידות ברמת אבטחת המידע ולתחזק אותה לאורך זמן בצורה פשוטה, כאשר F5 מספקת כלים, עדכונים ומודיעין מתקדמים, המתאימים לחברה העוסקת בתשתיות קריטיות”.

שירותי הענן מבוזר בשירות ארגון מבוזר 

אורן שמעוני, ממונה אבטחת מידע והגנת הפרטיות של דלק ישראל אמר כי: ” בחרנו בפתרונות הסייבר של F5 אחרי בדיקה והשוואה של ספקים ויצרנים רבים. שירותי הענן המבוזר של החברה מאפשרים לנו לאחד את אבטחת המידע של כלל הסביבות שלנו, הן בענן והן באתרים המקומיים, דבר שמייעל את תהליכי העבודה שלנו ומאפשר לנו יציבות ויכולת לשמור על רמה גבוהה של אבטחה של מערכות במידע”.

חדשות IT בישראל כל מה שחדש בנושא מערכות מידע, מחשוב ארגונים ומוביליות בתחום המחשוב בישראל ובעולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *