אן פולארד ראיון צפו בווידאו “נעצו ליהונתן ולי סכין בגב”

אן פולארד ראיון צפו בווידאו “נעצו ליהונתן ולי סכין בגב”

לא בכל מתייצבת מול המצלמה דמות אשר ריתקה במשך העשורים האחרונים את התקשורת והציבוריות הישראלית. צפו בווידאו באתר אן פולארד בראיון חשוף בו היא אומרת “נעצו ליהונתן ולי סכין בגב”.

הבחירה ברקע האמת אן פולארד ראיון 

“הייתה לנו את הבחירה, למות עם השומרים בתוך השגרירות הישראלית או להיעצר על ידי סוכני ה-FBI. יצאנו החוצה בידיעה שאנחנו עומדים להיעצר, הם שלחו אותנו ישר לידיים שלהם”, סיפרה אן פולארד, גרושתו של יונתן, על הרגע המטלטל ביותר בחייה.

עוד באתר הועידה הסרט על ועידת ואנזה צפו בווידאו עם מקסימילאן ברוקנר

פרטים שלא נחשפו מעולם 

מתי הוקלטה השיחה?. במסגרת התכנית, “היוצאים לאור”, ששודרה בערוץ 10 וכעת זמינה לצפייה בערוצי הדיגיטל של קונטנטו נאו. מי המראיין?. המו”ל נתנאל סמריק, מראיין גם את גרושתו של המרגל הישראלי הידוע והקשיב לחלקים בסיפורי שלא שיתפה מעולם.

אן פולארד ראיון באדיבות יחסי ציבור מקור סקופר

אן פולארד ראיון באדיבות יחסי ציבור מקור סקופר

המרגל שאהב אותי והתחתן מחדש 

בשנת 1985, הרבה לפני עידן הרשתות החברתיות התעוררה מדינת ישראל לפרשת ריגול מטלטלת. מה בעצם קרה בפרשת פולארד?. בחור יהודי שעבד במטה הצי האמריקאי העביר מסמכים מסווגים למדינת ישראל. מדינות ידידות לא נוהגות לרגל האחת אחרי השנייה. בטח לא באופן רשמי.

עוד באתר סוכות 2023 באתרי מורשת פעילויות לכל המשפחה

האם פולארד פעל לבד?. לצדו נשפטה למאסר בכלא בארצות הברית גם אשתו הראשונה. אתם מכירים אותה?. כמובן, מדובר באן, שגם היא הפכה לדמות ציבורית בישראל, אולי שלא מרצונה.

לאחר מאסרה היא עלתה לישראל. אולם נישואי הזוג לא החזיקו מעמד מאחורי הסורגים. יונתן המשיך לרצות את מאסרו. עד מתי?.

האם פולארד היה אסיר ציון?

התשובה היא לא. למה?. להלן ההסבר המשפטי. בינואר 2006 דחה בג”ץ את עתירתו של פולארד להכיר בו כאסיר ציון, משום שהמדינה שבה פעל אינה מדינת אויב.

 

צפו בווידאו אן פולארד ראיון צפו בווידאו “נעצו ליהונתן ולי סכין בגב”

מידע ברשת שיחות עם אנשים מרתקים ועוד עשרות כתבות. היכן תוכלו לקרוא?. כאן באתר. מה עוד באתר?. סקירת סדרות וסרטים חדשים, חדשות תרבות אומנות ופנאי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *