אינסטגרם היא הרשת החברתית המובילה בעולם

אינסטגרם היא הרשת החברתית המובילה בעולם

מי חללם לפני כ 15 שנה שהתקשורת בעולם תתנהל באמצעות הרשתות החברתיות?. נתוני דוח דיגיטל חושפים את הרגלי הגלישה של כחצי מהאנושות וקובעים! אינסטגרם היא הרשת החברתית המובילה בעולם. 

עשה לך רשת וצבור עוקבים אינסטגרם היא הרשת החברתית המובילה בעולם 

לכמה אנשים בעולם יש גישה לאינטרנט ולרשתות החברתיות?. נתונים מטלטלים נחשפים בדוח דיגיטל 2024 שפותח צוהר להרגלי הגלישה ברחבי העולם. בשנה מלאה בציוני דרך דיגיטליים, דו”ח Digital 2024 מראה כי זהויות משתמשים פעילים במדיה חברתית* חצו את קו ה-5 מיליארד (5.04 מיליארד), שווה ערך ל-62.3% מאוכלוסיית העולם. הסך העולמי גדל בשנה האחרונה ב-266 מיליון – גידול שנתי של 5.6%.

אינסטגרם היא הרשת החברתית המובילה בעולם

אינסטגרם היא הרשת החברתית המובילה בעולם

מבחינת הפלטפורמה החברתית ‘האהובה’ בעולם, Instagram לקחה את הכתר מהזוכה של השנה שעברה, וואטסאפ.

Digital 2024 מראה כי 16.5% ממשתמשי האינטרנט בגילאי 16 עד 64 מחשיבים את Instagram לפלטפורמה האהובה עליהם ביותר, מה שדוחף את וואטסאפ למקום השני עם 16.1%.

עוד באתר temu אתר קניות בינלאומי משלוחים לישראל הנחות מבצעים

קבלו את ההאשטאג ששבר את טיק טוק 

בניתוח עשיר של ההאשטאג בטיק טוק, Digital 2024 מדווחים כי טיקטוקים שתויגו עם #fyp (עבור הדף שלכם) צברו בסך הכול 55 וחצי טריליון צפיות – מה שהופך אותו ל – האשטאג המוביל של הפלטפורמה.

הפרסום באינטרנט שובר את השיאים של עצמו 

ההוצאה על מודעות דיגיטליות גדלה ב-10% משנה לשנה, עם כמעט 720 מיליארד דולר שהושקעו במודעות דיגיטליות ב-2023. ההוצאה על מודעות חברתיות עלתה ב-9.3% ל-207 מיליארד דולר, וההשקעה בפעילויות של משפיענים גדלה ב-17%.

יום הולדת 20 לפייסבוק. לא מובילה אבל…. 

פייסבוק – שחוגגת את יום הולדתה ה-20 ב-4 בפברואר – הגדילה את היקף המודעות העולמי שלה ביותר מ-200 מיליון ב-12 החודשים האחרונים, והציגה צמיחה שנתית של 10.5%.

מי עוד דיווח על עלייה במספר הגולשים?. לינקדאין, סנאפצ’ט, WeChat ופינטרסט דיווחו כולן על צמיחה חזקה במספר המשתמשים משנה לשנה.

כמה זמן ביום אנחנו גולשים באינטרנט?. הנתונים המפתיעים 

משתמש האינטרנט הטיפוסי מבלה כעת 6 שעות ו -40 דקות באינטרנט בכל יום – עלייה של 3 דקות ביום, או 1 אחוז, משנה לשנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *