מדבקות חדשות בוואטסאפ הורדה לטלפון הנייד

מדבקות חדשות בוואטסאפ הורדה לטלפון הנייד

הבלוג הרשמי של WhatsApp מודיע על ערכת מדבקות 'Vaccines for All' שהוכנו יחד עם ארגון הבריאות העולמי (WHO) והנקראת "Vaccines for All". כתבה מיוחדת מדבקות חדשות בוואטסאפ הורדה לטלפון הנייד

מדבקות חדשות בוואטסאפ הורדה לטלפון הנייד

מדבקות חדשות בוואטסאפ הורדה לטלפון הנייד

קורונה מדבקות לוואטסאפ 

במטה האפליקציה למסרים מידיים הודיעו לציבור כי הם מקווים שמדבקות אלה יאפשרו לאנשים למצוא דרך קלילה ויצירתית להתחבר ולהביע את השמחה, ההקלה והתקווה שהם חשים ביחס לאפשרויות שחיסוני הקורונה מציעים, ולהפגין את ההערכה שלהם לגיבורים, אנשי הצוותים הרפואיים, שהמשיכו את עבודתם מצילת החיים במשך תקופה ארוכה וקשה זו.

סיפורה של שפחה עונה 4 תרגום עברית 

חדש מדבקות לוואטסאפ להורדה חינם

מאז תחילתה של המגיפה, חברה WhatsApp שבבעלות פייסבוק ליותר מ-150 גופים לאומיים ומקומיים ולארגונים כגון WHO ויוניסף בקווי התמיכה שלהם ל-COVID-19 כדי לאפשר ליותר משני מיליארד משתמשים גישה למידע מדויק ולמשאבים. יותר משלושה מיליארד הודעות נשלחו ברחבי קווי תמיכה אלה במהלך השנה האחרונה.

הארנק הדיגיטלי החדש- מי יהיו הצרכנים הראשונים

עוד נכתב בבלוג הרשמי כי החברה מעוניינת לסייע לממשלות ולארגונים בינלאומיים לחבר מספר גדול ככל האפשר של אנשים ברחבי העולם למידע על חיסונים ועל שירותים, במיוחד באותם מיקומים קשי השגה או בקרב קבוצות שוליים. גם ויתרנו על התשלומים המגיעים לנו עבור שליחת הודעות באמצעות WhatsApp Business API.

ערכת המדבקות "Vaccines for All" זמינה כעת בתוך WhatsApp

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.