אתי אלון yes מעילה לצפייה ישירה הפרקים המלאים

אתי אלון yes מעילה לצפייה ישירה הפרקים המלאים

סדרה חדשה, השנייה תוך שנה על פרשת הבנק למסחר. למי שלא מאמין- זה קרה באמת. אתי אלון yes  מעילה לצפייה ישירה הפרקים המלאים .מעילה – סדרה המבוססת על סיפור המעילה הבלתי יאמן של אתי אלון בבנק למסחר. ימי חמישי ב-22:00, yes TV ACTION, yes VOD ו-STING TV. וידאו מלא לפרק 1 בסוף העמוד. 

פרק 1 המלא מעילה לצפייה ישירה yes

אתי ובעלה עומדים לחתום על דירה חדשה כשטלפון מאח שלה, עופר, טורף את הקלפים.

דאנה איבגי בתפקיד אתי היא עובדת בנק ואשת משפחה, אשר מועלת במעל לרבע מיליארד ש״ח אותם היא מעבירה לאחיה, עופר מקסימוב הוא אחיה ומשחק אותו יהודה לוי המכור להימורים. בפרק אנו נחשפים לאיך זה לחיות במשפחה בוכרית שבה האח הגדול הוא הקיסר הבלתי מעורר.

"מעילה" היא סדרה על אח ואחות שאהבתם ונאמנותם אחת לשני, מובילה אותם בדרכים אפלות שסופן רע ומר. אתי תעשה הכל עבור אחיה ונאמנותה אליו חזקה יותר מנאמנותה לבעלה (חנן סביון), ילדיה ולעצמה. עופר הוא נשמה אבודה, דור שני להתמכרות להימורים, שהתמכרותו קשה כל כך עד שהוא מוכן לוותר על כל מה שיש לו בעבור עוד משחק אחד.

אביו, אביגדור (דובר קוסאשווילי), הוא שהוביל אותו בדרכו העקומה עד שהיא כילתה כל חלקה בחייהם. זהו סיפור אהבה טרגי על אחים שנסחפים במערבולת אכזרית ללא שליטה ומשפחה ששלושת ראשיה- אתי, עופר ואביהם אביגדור- מוצאים עצמם מאחורי סורג ובריח לשנים ארוכות.

הסדרה מיטיבה לתאר באופן אינטנסיבי ועוצר נשימה מצד אחד את הצד ה'מקצועי' – איך בדיוק פעלה אתי אלון והצליחה במשך שנים למעול באמונו של מנהל הבנק שהעריך וקידם אותה (שלום אסייג) ומצד שני את הצד הרגשי – עד כמה הקשר המורכב והאובססיבי עם אביה ואחיה השפיע עליה והפעיל אותה. לחצו על התמונה לווידאו המלא

אתי אלון מעילה לצפייה ישירה

אתי אלון מעילה לצפייה ישירה

שחקנים נוספים שלום אסייג, שני קליין, חנן סביון, אור בן מלך, יעקב זאדה דניאל , ענת וקסמן , איציק כהן, יוצרים: יותם גנדלמן ושירה פורת. אחת הסדרות הטובות ביותר שעלו השנה על המסך. מעניין האם בסוך הסדרה נוכל להשוות בינה לבין הקודמת בערוץ 12 מאקו לייב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.