מסחר B2B אלקטרוני: באלנס גייסה 25 מיליון דולר כדי לבצע דיגיטציה בתשלומים

מסחר B2B אלקטרוני: באלנס גייסה 25 מיליון דולר כדי לבצע דיגיטציה בתשלומים

הגיוס היה בהובלת קרן הפינטק הגלובלית המובילה Ribbit Capital, וההשקעה כללה כמה מהשמות הגדולים ביותר בתחום הפינטק, והיא תאיץ את המשימה של באלנס להפוך למקוון את מסחר מסחר B2B אלקטרוני גלובלי

במה עוסקת חברת בלאנס?

באלנס (Balance) היא החברה הראשונה המספקת חוויית השלמת עסקה אלקטרונית בשירות עצמי עבור עסקי B2B. באמצעות מינוף תשלומים וטכנולוגיה של הערכת סיכונים. כל חברת B2B שמבצעת מכירות מקוונות יכולה כעת להציע לקונים שלה מגוון רחב של שיטות תשלום:
ACH
כרטיסי אשראי
העברות מקוונות
המחאות
בנוסף לתנאי תשלום גמישים, ולקבל תשלום בקלות ובאופן מידי.

עוד באתר – האם הקידום האורגני עדיין רלוונטי? 

סחר אלקטרוני ותשלומים באתרי קניות- חוויית לקוח בפני עצמה 

חברות מסחר אלקטרוני כמו אמזון ושופיפיי יצרו ציפיות בקרב הצרכנים לחוויה מקוונת חלקה עד לתשלום והיציאה מהאתר. וכמו שהלקוחות רוצים- עם תנאים גמישים.

האתרים מסגלים כיום שיטות תשלום שונות ותמחור שקוף לחלוטין.

למרות הציפיות הללו, 92% מעסקאות ה-B2B עדיין מבוצעות באופן לא מקוון, והן מייצגות סכום של יותר מ-2 טריליון דולר (יותר מפי 2 מאשר המסחר המבוצע באופן אלקטרוני).

אולם מציאות זו משתנה במהירות. מספר מרקיע שחקים של שווקי B2B ועסקי מסחר אלקטרוני מתחילים לצוץ. הם מאיצים את המעבר של המיקור ומסחר ה-B2B מעסקאות לא מקוונות. לאן בדיוק? לכאלו שמבוצעות באופן מקוון.

עד היום, הם חסרו את פתרונות התשלומים הייעודיים ל-B2B הדרושים כדי לשמח את לקוחותיהם ולשמור עליהם. בהינתן המגמות הללו, סוחרי B2B חשים לחץ עצום לשפר את חוויות התשלום וסיום העסקה המקוונות שלהם.

איזה חברות אמצו את הפתרון של חברת באלנס לגביית תשלום באתרי קניות? 

באלנס כבר משתפת פעולה עם ענקיות מסחר אלקטרוני כמו BigCommerce

זו מפעילה את מהדורת ה-B2B שלה כדי לאפשר לסוחרים לבנות תהליך השלמת עסקה משלהם.

גם עם Magento, סוכנויות B2B מובילות למסחר אלקטרוני, ובקרוב היא גם תכלול את Salesforce.

בסיס הלקוחות של באלנס מגוון ונע מחברות סטארט-אפ לשווקים ציבוריים וארגוני מסחר אלקטרוני בתעשיות כמו פלדה, הובלת מטען, בנייה, הזמנת מזון, אספקה רפואית, הלבשה ועוד.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *