לפני הסערה סרט לצפייה ישירה עם מל גיבסון

לפני הסערה סרט לצפייה ישירה עם מל גיבסון

סרטים חדשים בקולנוע על המסך שלכם. תרגום כתוביות עברית מובנה. כשהפשע המושלם פוגש את הסופה המושלמת. כנופיית גנבים מתכננת שוד במהלך סופת הוריקן ונתקלת בהתנגדות כאשר שוטר מנסה לאלץ את כל הבניין להתפנות. לפני הסערה סרט לצפייה ישירה עם מל גיבסון.

לפני הסערה סרט לצפייה ישירה עם מל גיבסון

לפני הסערה סרט לצפייה ישירה עם מל גיבסון

על מה הסרט של מל גיבסון? הכירו את הסרט לפני הסערה

בלב העלילה נמצאים השוטר קדיאו והשוטרת הטירונית פנה מתעוררים לבוקר רע במיוחד בעיר סאן חואן שבפורטו ריקו.

בעוד סופת הוריקן עוצמתית משתוללת בחוץ, הם נשלחים להעביר דיירי בניין דירות רעוע לבתי מחסה. אז אם לא מספיק להם שהמשימה הזאת לא מבאסת אותם מספיק. אז הם מגלים שעליהם גם להתמודד עם קבוצת דיירים עקשנים המסרבת להתפנות.

עוד באתר – צפייה ישירה סרטים מלאים סדרות ישראליות

שוד בלב הסערה

בין הדיירים הסרבנים נכללים טיפוסים כמו שוטר לשעבר ובתו הצעירה, גבר עם כלב תוקפני ששונא שוטרים וקשיש מתבודד עם אוסף אמנות יקר.

המעלית אינה עובדת, התנאים בלתי אפשריים וההוריקן בחוץ רק מתחזק. מה הם אמורים לעשות? ואיך הם אמורים להגיב כשהם יגלו שהבניין הוא זירת שוד מאורגן של כנופיית פושעים אלימה?.

מכל זה קבלנו מותחן מומלץ לצפייה ישירה. הוא כולל שפע של הפתעות ותפניות לא צפויות.

צוות השחקנים כולל את מל גיבסון, אמיל הירש, סטפני קאיו, דיוויד זאיאס ו-קייט בוסוורת’.

איפה זה פורטו ריקו? היכן נמצאת סאן חואן?

עיר הבירה סאן חואן נמצאת בפוארטו ריקו שהוא אי בים הקריבי בקבוצת האנטילים הגדולים. למעשה מדובר במדינת חסות של ארצות הברית. אם כי היא לא אחד הכוכבים על דגל ארצות הברית של אמריקה.

המדינה עצמה נהנת מממשל עצמי נרחב ותושביה הם אזרחים אמריקנים. מבחינה תרבותית שייכת פוארטו ריקו לארצות אמריקה הלטינית. אם כי מעשית הם כמעט אמריקאים לכל דבר ועניין.

צפו בווידאו המלא כעת באתר- טריילר לפני הסערה חדש בבתי הקולנוע


סרטים מומלצים לצפייה. אגב ניתן לרכוש כרטיסי קולנוע במסגרת מבצעים 1+1 באמצעות כרטיסי אשראי או מנוי לסרטים בקולנוע. נכון ל09/2021 הסרט לא מזין לצפייה בנטפליקס.

אתר הסרטים לצפייה ישירה. סרטים ללא הורדה אונליין VOD.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *