חולית טריילר רשמי מתורגם בקרוב בקולנוע כרטיסים 1+1

חולית טריילר רשמי מתורגם בקרוב בקולנוע כרטיסים 1+1

אין כמו סרטים חדשים בקולנוע בסגנון מדע בדיוני שעולים בקרוב. אז מה יותר טוב מאשר לקנות כרטיסים במבצע 1+1 בכרטיס אשראי, לבחור את אחד מבתי הקולנוע בין רשתות הוט סינמה, יס פלנט או סינמה סיטי ולצפות בסרט חדש מומלץ. קבלו את חולית טריילר רשמי מתורגם בקרוב בקולנוע כרטיסים 1+1.

חולית טריילר רשמי מתורגם בקרוב בקולנוע כרטיסים 1+1

חולית טריילר רשמי מתורגם בקרוב בקולנוע כרטיסים 1+1

על מה הסרט החדש חולית 2021 לצפייה ישירה 

הסרט המצופה ביותר של הסתיו. הבחירה הרשמית של פסטיבל ונציה. עיבוד אפי חדש ע"פ אחת מיצירות המד"ב הגדולה בכל הזמנים. בימוי: דני וילנב (אסירים, המפגש).

מדובר בסרט מסוגת מדע בדיוני טראנס-אאוט קודר ומפואר, מלא במעשי חיבוקים מפוארים-מלחמות שבטים, צבאות אכזריים. בין כולם בולט נבל אוטוקרט גרוטסקי. גיבור שאולי הוא המשיח-המקשר אותו הרוח והעיצוב לסרטים כמו "מלחמת הכוכבים" ו"שר הטבעות ".

עוד באתר- מה חדש בקולנוע?

אולם בהתאם למעמדו בתור הנמסיס העולמי יש לו מאפיינים ייחודיים משלו.

על כוכב הלכת המדברי ספינות החלל הן כמו סלעים צפים בגודל של ערים.

הסגנון קצת מזכיר את לורנס איש ערב או את הפצוע האנגלי בקטעי המדבר. טוב אם אתם מתעקשים אז גם על הפרק הראשון של מסע בין כוכבים האחרון. אבל שלא תטעו מדובר בסרט מקורי.

הסרט חולית 2021 לצפייה ישירה עם תרגום עברית מובנה יצליח להדהים אתכם, לרתק אתכם, גם אם אתם לא ממש חובבי סרטי מדע בדיוני ופנטזיה. יוצאים לראות סרטים חדשים? אל תשכחו לבדוק זכאות לרכישת כרטיס 1+1 בכרטיס אשראי.

מה מחכה לנו על המסך?  

מדובר על אפוס מסע מיתי ומלא רגש בעיבוד שלא נראה כמוהו על המסך הגדול.

הסרט "חולית" מספר את סיפורו של פול אטריידס, נסיך מבריק ומחונן צעיר המגלה שעליו לטוס לכוכב הלכת המסוכן ביותר ביקום כדי להבטיח את עתיד משפחתו ואנשיו.

אבל, כאשר מנהיגי האימפריה שמים את עינם וידם על הכוכב, מתחיל קרב איום על השליטה הבלעדית במשאב היקר ביותר ביקום.

רשימת שחקנים חולית 2021 

בתפקיד פול טימותי שאלאמה ("קרא לי בשמך", "נשים קטנות")

שחקנים נוספים בסרט: רבקה פרגוסון, אוסקר אייזק, ג'וש ברולין, סטלן סקארסגארד, דייב באטיסטה, זנדאיה, ג'ייסון מומואה, וחוויאר בארדם שכולנו אוהבים לצפות בו שוב ושוב בסרט ארץ קשוחה! הוא ולא אחר.

צפו בווידאו טריילר לקראת הסרט המלא חולית לצפייה ישירה עם תרגום עברית מובנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.