הישרדות פרק 3 לצפייה ישירה: ג'קי ואוהד על טונים גבוהים

הישרדות פרק 3 לצפייה ישירה: ג'קי ואוהד על טונים גבוהים

העונה החדשה של הישרדות VIP נפתחה בסערה. השורד במסכה הוא זהר שטראוס, המודח הראשון הוא הנרי דוד, והפיצוצים הראשונים כבר מהדהדים באי. קבלו את הישרדות פרק 3 לצפייה ישירה: ג'קי ואוהד על טונים גבוהים. ומי מחכה לכם בסוך העמוד? הפרק המלא לצפייה ישירה.

הישרדות פרק 3 לצפייה ישירה

הישרדות פרק 3 לצפייה ישירה

מערבבים, מערבבות ושאר ירקות פרק 3 עונה 5 הישרדות VIP

הפרק נושא את הכותרת הבלתי נמנעת סביב מדורת השבט. הפיצוץ בין ג'קי אזולאי לבין אוהד בוזגלו. לכל אחד מהם יש פה משלו והוא לא מוכן לקבל הנחתות או אמירות שלא מתאימות לאג'נדה שלו. וכך קרה אשר קרה והיחסים בין ג'קי אזולאי ואוהד בוזגלו הגיעו לנקודת רתיחה שגם עונה 5 בוזגלוס לא הייתה מתביישת בהם.

עוד באתר – מה קרה בחוף של רפי נלסון? 

שירים של חפלות וכבוד לנשים! אין על האוכל המזרחיים.

לא מעט אמירות אודות הכשלים על היעדר כור ההיתוך בעת הקמת המדינה נשמעות עד היום. במבט לאחור, נראה שהניסיון להתיך מרוקאי בטריפוליטאי לא היו הצלחה גדולה. אבל על אי הדורשים בערוץ 13 לצפייה ישירה, השד יצא מהבקבוק, והראה לכולנו שגם 70 שנה אחרי, שום דבר לא השתנה. שאין אמירה תמיד יהיה מישהו שיוציא אותו מהבקבוק. וזה עוד לפני שדברנו על מה שג'קי רואה כאמירה לא ראויה על תפקידן של הנשים במשחק.

ספוילרים הדלפה הישרדות ערוץ 13

אז מה היה לנו עד עכשיו? הישרדות פרקים מלאים לצפייה ישירה ערוץ 13 עונה 5 VIP. בעוד פרק 1 הישרדות לצפייה ישירה היה על אוקטן גבוהה ופרק ההדחה גם גן. הפרק השלישי של העונה היה הרבה יותר רגוע ושקט. אולי כי חצי מדינה עדיין עסוקה בלראות את לשחרר את שולי לצפייה ישירה והחלק השני במתח אחר פרקים מלאים מלכת היופי של ירושלים.

השבטים של הישרדות מי נמצא באיזה קבוצה 

שבט אפולאקי

יהונתן בשן, קובי מאור, גדי פניבילוב, שירה פרבר, זהר שטראוס, דודו אוואט, ג'קי אזולאי, אלה אייבינדר, מעיין אשכנזי, אוהד בוזגלו.

שבט ליבולן

לייה גיל, מייקל לואיס, אודליה סויסה, יובל שם-טוב, הנרי דוד, דנדן בולוטין.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.