האודישן של עילאי אלמקייס – עץ ירוק מפלסטיק צפו בווידיאו

האודישן של עילאי אלמקייס – עץ ירוק מפלסטיק צפו בווידיאו אקס פקטור

אקס פקטור 2021 יצאה לדרך ואנחנו כאן באתר עם כל האודישנים הכי מרגשים שעלו למסך. ונתחיל איך לא עם האודישן של עילאי אלמקייס – עץ ירוק מפלסטיק צפו בווידיאו אקס פקטור.

האודישן של עילאי אלמקייס

האודישן של עילאי אלמקייס תמונה מתוך ערוץ יוטיוב של The X Factor Israel

הדרך לאירוויזיון עוברת דרך האודישן הראשון 

אז כמו שאתם כבר בטח יודעים שהזוכה בתחרות מקבל כרטיס לייצג את ישראל בתחרות הזמר האירופאית. בעיני רבים היא שולית אבל לזמרים בתחילת הדרך היא יכולה לתת את המקפצה הבינלאומית הראשונה. מה שאומר חוזה הקלטות ואלבום ראשון. אז מה הפלא שכולם רוצים לשחזר את ההישג של השופטת נטע ברזילי.

הכוכב האב 2022 אודישנים 

בצע שיר של השוטפת שכתב לה האמרגן לשעבר של עומר אדם 

אז רגע לפני שאתם צופים בווידאו של עילאי אלמקייס בואו נדבר קצת על השיר המדהים של מרגול- עץ ירוק מפלסטיק. ולא רק בגלל שהוא על זמני אלא בעיקר שבמקור הוא מבוצע ברגש ועוצמה ונחשב לאחד משירי האהבה, או יותר נכון הכמיהה לאהבה היפים והמרגשים ביותר בזמר העברי.

  • בקליפ המקורי מופיע השחקן עמוס לביא ז"ל שאנחנו כל כך מתגעגעים אליו
  • את השיר חבר אסף אטדגי לשעבר האמרגן של עומר אדם
  • מרגול, אחת השופטות בתחרות, היא הזמרת שמבצעת את השיר במקום
  • ולי זה הזכיר שורה מ"טיול ליפו" של שלום חנוך – "פתחתי את רדיו שמעתי את שר". רק שהיום כולם פותחים אפליקציות סטרימינג או פשוט יוטיוב.

אקס פקטור 2021 רשת 13 פרקים מלאים לצפייה ישירה באתר. לצד האודישנים תוכלו לצפות חינם בעונה החדשה אקס פקטור פרקים מלאים. מי שהחמיץ את הפרק הראשון אז בהחלט מומלץ לבצע צפייה חוזרת בתכנית אקס פקטור 2021 פרק 1.

אקס פקטור 2021 שופטים לאירוויזיון

  1. מרגלית צנעני מרגול
  2. אביב גפן
  3. רן דנקר
  4. נטע ברזילי
  5. מירי מסיקה

למה אנחנו כל אוהבים לשמוע זמרים עם ביצועים של אחרים? אולי כי כל אחד מאיתנו חולם לבצע להיט גדול. אנחנו סקרנים לשמוע מבצעים חדשים ואם הם מבצעים להיט שאנחנו אוהדים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.