האודישן של עדי כהן ולירון לב אקס פקטור 2021 צפו בווידאו

האודישן של עדי כהן ולירון לב אקס פקטור 2021 צפו בווידאו

מה לא ראינו בעונה החדשה של אקס פקטור 2021. נכון שהמנצח ייצג את ישראל באירוויזיון 2022 שייערך באיטליה. אבל עד אז האודישנים הם תחרות מעולה בפני עצמה. קבלו את הביצוע המדהים האודישן של עדי כהן ולירון לב אקס פקטור 2021 עם השיר Nothing Compares To You.

האודישן של עדי כהן ולירון לב אקס פקטור 2021 צפו בווידאו

האודישן של עדי כהן ולירון לב אקס פקטור 2021 צפו בווידאו

השיר משנות השמונים שנשאר לתמיד Sinéad O'Connor

מי זוכר שאת הלחן לשיר הזה כתב פרינס? "Nothing Compares 2 U" הפך ללהיט עולמי של שיניד אוקונור ב-1990, אבל פרינס כתב במקור את המנגינה לאחד מהפרויקטים הצדדים שלו. מדובר ב-Family הרצועה הופיעה בהופעת הבכורה של הלהקה ב-1985. לאחר מכן אוקונור חברה אותו לעצמה וכל היתר היסטוריה. באותה נשימה אני לא יכול שלא להזכיר את הזמרת אניה, זמרת אירית נוספת שבצעה שיר אחד בלתי נשכח- Enya – Orinoco Flow ונעלמה לנו.

עוד באתר הכוכב האב 2022 אודישנים 

אקס פקטור התחרות הקוסמת גם לזמרים וותיקים

עכשיו אני שבוי בתכנית הזו. אקס פקטור פרקים מלאים לצפייה ישירה ערוץ 13 live. אם בעונות הקודמות היה נדיר שנראה זמקים מקצועיים או כאלו שכבר לקחו חלק בגמר של תכניות מוזיקה העונה הכל השתנה. לאחר האודישן של הזמרת לינט שמחזיקה כ-185,000 מאזינים בספוטיפיי. קבלנו השבוע אודישן מרגש של שניים שכבר הרבה זמן מסתובבים על הבמות בישראל. עדי כהן ולירון לב.

למי שלא זוכר עדי כהן הייתה חלק משלישיית הגמר של כוכב נולד עונה 1. זוכרים מי הייתה השופטת האהובה באותה עונה? ערב טוב ניצנים- מרגול שלנו!

צפו בווידאו הצמד בביצוע המרגש של עדי כהן ולירון לב באקס פקטור אודישנים מבצעים את השיר Nothing Compares To You. ואיך הגיבו השופטים של האקספקטור? זה למות אמרה מירי מסיקה. אך האם זה הספיק להם לעלות לשלב הבא? 

צפו בכל הפרקים The X Factor Israel צפייה ישירה. עוד מעט יתחיל שלב התחרות האמתית שם הרמה עולה כיתה. ומי שמצטיין וזוכה בתחרות יזכה להגיע עם השיר הישראלי לאירוויזיון 2022  במילאנו בחודש מאי! 


אקס פקטור עונת 2021 לתחרות שתערך בשנת 2022 ספוילרים, הדלפה, קטעי וידאו, מי עלה לשלב הבא, מי עבר לנבחרת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *