הישרדות VIP 2021 עונה 5 פרק 12: זו הדחה מפתיעה וכואבת!

הישרדות VIP 2021 עונה 5 פרק 12: זו הדחה מפתיעה וכואבת!

יום רודף יום ופתאום האי כבר לא נראה כתמול שלשום. מי היה יכול לתאר לעצמו לפני העונה שהמצב יגיע לשיאים שלא ראינו קודם לכן בעונות הקודמות. הישרדות VIP 2021 עונה 5 פרק 12: זו הדחה מפתיעה וכואבת!. צפו בווידאו בסוף העמוד. 

הישרדות VIP 2021 עונה 5 פרק 12

הישרדות VIP 2021 עונה 5 פרק 12

אז אם קצת חסר לנו הומור- מה קורה על של השורדים

אם תשאלו אותי גולשות וגם גולשים יקרים, מה חסר לי הכי הרבה בעונה החדשה של הישרדות לצפייה ישירה ערוץ 13 פרקים מלאים, זה הומור.  זה שיש לנו עונה מעולה- זה אין ספק. זה שהליהוק מבריק- ברור. אבל עדיין חסר מעט הומור שהיה מנת חלקנו בעונה הקודמת של הישרדות.

עבור רבים, ז'אנר ריאליטי ידוע בכמות הדרמה הגבוהה שלה או התחרותיות של הכוכבים האהובים עלינו. אבל כאשר זה משולב בהומור וצחוק, אפילו בציניות זה מקבל מימד אחר.

עוד באתר – מי הכוכב של אקס פקטור 2021? 

אז מה הקשר של הישרדות לאח הגדול 

סדרות כמו האח הגדול והאתגר הוכיחו ששיטה זו עובדת. שילוב תכונות אלו מושכת את ההמונים. אבל הסיבה לכך ששתי התוכניות האלה מצליחות. בזכות זה הן פופולריות היא בגלל ההומור שלהן שידוע כמי שמפגיש את כולם לזמנים טובים ולצחוק טוב.

ועכשיו לשאלה מי הודח בהישרדות VIP בפעם האחרונה 

אז לפני הספוילר החדש שלנו מי הדוח מהאי בואו נזכר במה שכבר כולם יודעים. הנה רשימת המודחים לעונת 2021:

הנרי דוד 42 מהיישוב מתת
אוהד בוזגלו בן 39 מבת ים ואחד מכוכבי הסדרה הבוזגלוס ב-yes.
פאני בר מוחה בת 34 מקריית ביאליק שהיא כוכבת רשת עצומה!

צפו בווידאו ההדחה של ג'קי? איך רוקמים הדחה חשאית על האי  

לשורד, בוגר האח הגדול, גדי פניבילוב נמאס לשבת בצד ולא לקחת חלק בהחלטות החשובות בשבט. שעמום גורם לתסכול וזה גורם לך לצאת מהכלים. אז הוא מחליט לעשות מהלך ומנסה לצרף את אוהד בוזגלו. ומי על הרגיל ויש מצב שהיא תכבה את הלפיד צפו וראו : "האינטרס שלי הוא להדיח את האנשים שמונעים ממני להביע דעה". האם אוהד ישתף פעולה? ברור שכן!


למה כולם רוצים לנקום ולהדיח בהישרדות 2021 או שזה סתם טבע האדם?

אז נעשה לך עוול. חבר דחה כלאחר יד מטרה שהצבת לעצמך, או שעמית זרק אותך מתחת לאוטובוס, ואתה מרגיש פגוע וכועס – אולי אתה אפילו רוצה החזר. לפעמים הרגשות השליליים האלה מתפוגגים עם הזמן, אבל פעמים אחרות הם מתפוגגים והופכים לאובססיות רעילות.

אתה יודע ש"להרפות" הוא כנראה הצעד הבריא ביותר, אבל לרצות נקמה זה הרבה יותר מושך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.