בית גוצ'י טריילר בעברית סרטים חדשים בקולנוע  House of Gucci

בית גוצ'י טריילר בעברית סרטים חדשים בקולנוע  House of Gucci

ליידי גאגא חוזרת למסך הגדול של הקולנוע. לאחר הופעתה של המועמדת לאוסקר בסרט "כוכב נולד" של בראדלי קופר. הזמרת והשחקנית מופיעה כעת לצד אדם דרייבר וצוות שחקנים ב-House of Gucci. במרכז הסרט אחת המשפחות המפורסמות ביותר של האופנה. קבלו את הסרט שלא תרצו להחמיץ- בית גוצ'י טריילר בעברית סרטים חדשים בקולנוע. צפו בווידאו המלא בסוף העמוד!

סרטים חדשים בקולנוע

סרטים חדשים בקולנוע

מי הבמאי של הסרט החדש של משפחת גוצ'י? 

הסרט בבימויו של רידלי סקוט, הסרט מתמקד ברצח נכדו של מעצב האופנה גוצ'יו גוצ'י, מאוריציו גוצ'י. הנה מה שאנחנו יודעים עד כה על הסרט הקרוב.

עוד באתר – חדשות הבידור סרטים סדרות

על מה הסרט החדש על משפחת האופנה והתרבות המודרנית? 

הסרט בהשראת הסיפור האמתי והבלתי יאמן מאחורי המשפחה שהייתה לאימפריית האופנה האיטלקית, בית גוצ'י. עלילת הסרט אשר נפרסת לאורך שלושה עשורים מכילה אהבה, בגידה, נהנתנות, נקמה ולבסוף רצח. אנו רואים כמה משמעותי הוא שם, מה הוא שווה וכמה רחוק מוכנה משפחה ללכת בעבור כוח.

רשימת השחקנים בסרט בית גוצ'י

ליידי גאגא היא השחקנית הראשית. תופעת תרבות גלובלית עם שם מיוחד סטפני ג'ואן אנג'לינה ג'רמנוטה  Stefani Joanne Angelina Germanotta.

אדם דרייבר בתפקיד מאורציו גוצ'י. השנה הספיק לשחק גם בסרט הענק הדו-קרב האחרון לצפייה ישירה עם תרגום עברית מובנה.

ג'ארד לטו זוכה פרס גלובוס הזהב ופרס גילדת שחקני המסך עבור תפקידו בסרט "מועדון הלקוחות של דאלאס".

ג'רמי איירונס השחקן האהוב עליי. ככב בכל העונות של הבורג'ס ואם זה לא מספיק השחקן האירי ככה גם בסרט העל זמני באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק  משנת 2016 בתפקיד אלפרד פניוורת'.

סלמה הייק בתפקיד ג'ספינה "פינה" אוריאנמה

אל פצ'ינו שאין צורך להציג ומקומו שמור בפנתיאון הקולנוע העולמי לדורותיו.

כרטיס שני מתנה חינם לסרט 1+1 בכרטיסי אשראי ומבצעים לקולנוע 

באמצעות הטבות בכרטיס אשראי ניתן לרכוש כרטיסים בהנחה משמעותית לסרטי קולנוע בכל הרשתות הסינמה בישראל. החל מסינמה סיטי, הוט יסנמה, yes planet ורב חן. לאחרונה החלו מבצעי כרטיס שני לסרט באמתעות אפליקציית התשלומים פפר. זה משתלם, זה חוסך כ-45 שקלים בכל בילוי בקולנוע וזה בעיקר כיף!

צפו בווידאו לקראת שידור בית גוצ'י טריילר בעברית סרטים חדשים בקולנוע  House of Gucci

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.