בעלת החלומות פרק 55 לצפייה ישירה: החלום ושברו הפרק האחרון

בעלת החלומות פרק 55 לצפייה ישירה: החלום ושברו הפרק האחרון

זה אולי החלום האחרון ואחר כך פתרון. העונה כבר מסתיימת ועכשיו, האם צפוי העונה 2. אבל לפני הכל בואו נראה מה קורה על המסך. בעלת החלומות פרק 55 לצפייה ישירה: החלום ושברו הפרק האחרון.

בעלת החלומות פרק 55

בעלת החלומות פרק 55

הסודות מתגלים אבל לא כולם מפחדים

תקציר הפרקים הקודמים. כבר בפרק 52 בעלת החלומות ראינו את הסוף של נירה. היא צועק, היא יודעת, והיא לגמרי לא מוכנה. "הוא יודע שאני הרגתי את מאירקה" היא צועקת ומשנה את הסדרה ואת העלילה אחת ולתמיד רגע לפני בעלת החלומות פרק אחרון לצפייה ישירה.

מצד אחד הלב אומר- מגיע לה. מצד שני, בלי הדמות של נירה, בלי הנמסיס, מה הסדרה שווה. אתם יודעים מה, בלי נמסיס אין לנו בכלל חיים. אין סרטים חדשים בקולנוע ואין סדרות מתח מומלצות עם תרגום עברית מובנה.

עוד באתר – אקס פקטור האודישנים המרגשים

החלומות ששנו את ההיסטוריה האנושית

לא רק בסדרה של הוט החלום תופס מקום מרכזי בנרטיב של הסיפור. תתפלאו אבל במהלך ההיסטוריה האנושית, עוד הרבה לפני שחיפשנו סדרות לצפייה ישירה אנשים חלמו בלילה והשליכו על האנושות כולה.

חלומות מילאו תפקיד רב עוצמה בהיסטוריה לא רק בסדרות ישראליות 

מהתנקשויות ועד פריצות דרך מדעיות ועד לבסיס של סיפורים ספרותיים רבים. למרות שכולנו חולמים בזמן השינה. אנשים רתמו חזיונות מחלומותיהם והשתמשו בהם כדי ליצור דברים מופלאים, ואפילו לחזות אירועים עתידיים.

החלום של סריניוואסה רמנוג'אן שנה את המתמטיקה המודרנית

האיש שידע אינסוף הגאון המתמטי תרם תרומה משמעותית לתיאוריה האנליטית של מספרים, פונקציות אליפטיות, שברים מתמשכים וסדרות אינסופיות, והוכיח יותר מ-3,000 משפטים מתמטיים בחייו. רמנוג'אן הצהיר שהתובנה לעבודתו הגיעה אליו בחלומותיו בהזדמנויות רבות.

החלום של הקיסר קליגולה זה שאמר- גם אתה ברוטוס?

קליגולה, הקיסר הרומי המפורסם, חלם על מותו בלילה לפני שזה קרה. בו הוא פגש את האל יופיטר (זאוס במיתולוגיה היוונית) שהמשיך לבעוט אותו מהשמיים בחזרה לכדור הארץ. למחרת, קושרים רצחו את הקיסר.

צפו בווידאו וגם תתאהבו מחדש בעלת החלומות פרק 55 לצפייה ישירה הוט VOD

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.