ספנסר הסרט על הנסיכה דיאנה צפו בווידאו תרגום עברית מובנה

ספנסר הסרט על הנסיכה דיאנה צפו בווידאו עם תרגום עברית מובנה הנסיך צ'ארלס והרומנים 

היא לא נולדה להיות מלכת אנגלייה אבל הפכה להיות נערצת יותר מהמלכה ויקטוריה. היא כבשה את לבבות ההמונים בעודה בחיים והפכה לאגדה אחריהם. צפו בווידאו עם תרגום עברית ספנסר הסרט על הנסיכה דיאנה צפו בווידאו בסוף העמוד. 

ספנסר הסרט על הנסיכה דיאנה צפו בווידאו

ספנסר הסרט על הנסיכה דיאנה צפו בווידאו

הנסיכה דיאנה הסרט החדש ספנסר לצפייה ישירה תרגום עברית מובנה 

העלילה מתמקדת בשנת 1991.  אחרי נישואיהם של הנסיכה דיאנה והנסיך צ'ארלס, הזוג המפורסם בעולם, התקררו כבר מזמן. כל העולם ידע וכתב על זה. אף אחד לא תאר לעצמו שיגיע יום וכל אחד ישאל את עצמו- הנסיכה דיאנה נרצחה ?

על אף השמועות על רומנים מחוץ לנישואים ועל גירושים קרובים, ואולי דווקא בגללן, חגיגות חג המולד באחוזה הכפרית של המלכה מתנהלות כרגיל ובמלוא הכוח. כמו בציורים, כמו בסרטים על בית המלוכה האנגלי. הארוחות המפוארות, השמלות הנוצצות ומסעות הציד המסורתיים. דיאנה, בשלב הזה, כבר יודעת לשחק את המשחק. אבל השנה, הכל יהיה שונה. ספנסר בשטח צ'ארלס במתח.

עוד באתר – תמונות להורדה

וכך קרה שבמסגרת ספנסר הסרט שהוא סרטו החדש של פבלו לרין ("לא", "ג'קי"). הסרט החדש על דיאנה. הצופה מקבל את גרסתו למה שאולי קרה בימים הגורליים ההם ב-1991. האם זה ישנה את מה שאנחנו יודעים על השאלה הנסיכה דיאנה רומן והאם הייתה לנסיכה דיאנה בולימיה? למעשה מדובר הלכה למעשה בסיפור הנסיכה דיאנה בחתונה הסרט החדש שחושף את הרומן .

במסגרת סרטים חדשים בקולנוע, הוא מצליח לספק הצצה נדירה לחייהם של בני משפחת המלוכה הבריטית. סגנונו הייחודי.  צילום עוצר נשימה, פסקול מרהיב ומשחק יוצא דופן של קריסטן סטיוארט – שרבים חוזים שתרוויח בזכות התפקיד את האוסקר הראשון שלה – הופכים את "ספנסר" ליצירה קולנועית מפעימה, מהפנטת וחד פעמית.

רשימת שחקנים בסרט דיאנה לצפייה ישירה

קריסטן סטיוארט – "דמדומים", "שלגייה והצייד", "לך תבין נשים", "המלאכיות של צ׳ארלי" ו"אמריקן אולטרא"

סאלי הוקינס – זוכת פרס גלובוס הזהב על תפקידה בסרט "חופשייה ומאושרת" מ-2008

טימותי ספול – בתפקיד גרגורי

צפו בווידאו המלא ספנסר הסרט על הנסיכה דיאנה לצפייה ישירה תרגום עברית מובנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.