סרטים חדשים בנטפליקס 2022 המלצות טריילרים

סרטים חדשים בנטפליקס 2022 המלצות טריילרים תרגום לעברית 

בנטפליקס ממשיכים להזרים סרטים חדשים לצפייה שיירה עם תרגום עברית מובנה. ומה נשאר לנו לעשות? להכין את הפופקורן, את הכיבוד ואת הכורסא. ללחוץ על הסלט ולעקוב אחרי רשימת הכותרים שעולים. מסובך?  רכבנו עבורכם את רשימת סרטים חדשים בנטפליקס 2022 המלצות טריילרים.

סרטים חדשים בנטפליקס 2022 המלצות טריילרים תרגום לעברית 

המלצות סרטים חדשים בנטפליקס 2022 המלצות טריילרים תרגום לעברית

Social Currency האם אפשר בלי אינטרנט?

שמונה אנשים שנחשבים לאושיות הרשת הפופולריים ביותר בהודו מתחרים זה נגד זה באתגר הקשה מכולם. 21 ימים בלי אינטרנט, בלי טלפונים ניידים ובלי תקשורת עם העוקבים שלהם. חושבים שאתם יכולים? התחרות שתשים בצל את האח הגדול ואת רובינזון קרוזו.

עוד באתר קישור לסדרות וסרטים בנטפליקס

FROM SCRATCH לצפייה ישירה בנטפליקס המלצה ביקורת

אין עיר בעולם שקוראת לך להתאהב בדרך שבה רומא נוצרה לאוהבים. וזה מה שקרה לאמריקאית (זואי סלדאנה) שמתאהבת בגבר סיציליאני שפגשה באיטליה, ואז מאבדת אותו. רומן סוחף המבוסס על רב-המכר האוטוביוגרפי של טמבי לוק. היא אולי לא מוצאת את אהבתה בפורטופינו אבל מאבדת אותה באיטליה.

אבו נפחא נפלאות השונית קומדיה מומלצת בנטפליקס 

דג פנינון קטן משייט לו בעולם פלאות זעיר בין יצורים שונים ומשונים ותר אחר בית בשונית המחסום הגדולה.
חומריו האפלים של ג'ימי קאר שמגיש ספיישל סטנד-אפ מתובל במיטב שנינותו היבשה והצינית, שמצליחה למצוא הומור גם במקומות האפלים ביותר, כולל כמה בדיחות שהוא מסווג כ"מחסלות קריירה".
יורשי הארץ ברצלונה, 1387: ילד שחולם לבנות ספינות מוצא תמיכה והגנה אצל ארנאו, שהוא כעת גבר זקן. סדרת המשך ל"הקתדרלה ליד הים".

להמציא את אנה סרט מתח בנטפליקס לצפייה ישירה 

עיתונאי חוקר את המקרה של "אנה דלווי", הצעירה בעלת הפרופיל הזוהר באינסטגרם שהתחזתה ליורשת אירופית עשירה ושגנבה את הלבבות (ואת הכסף!) של האליטה החברתית של ניו יורק.

שחור עיניה סרט אקשן מומלץ בנטפליקס ישראל תרגום עברית מובנה 

בתו של פוליטיקאי רב-עוצמה לא בוחלת באמצעים כדי להשיג את גבר חלומותיה. ניסיונו של הגבר להשיב לעצמו את השליטה בחייו מוביל אותו לדרך אפלה ומסוכנת.

צפו בווידאו המלא נקודה אדומה תרגום עברית מובנה לקראת שידור וצפייה ישירה בנטפליקס ישראל

 
הודעה אדומה שמפרסם האינטרפול היא התרעה בינלאומית שמטרתה לאתר ולעצור את הפושעים המבוקשים בעולם. אבל כששוד נועז מפגיש בין הפרופיילר המוביל של ה-FBI (דוויין ג'ונסון) לשני פושעים יריבים (גל גדות וריאן ריינולדס), אין לדעת איך זה ייגמר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.