מלכות עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה סדרות מומלצות VOD

מלכות עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה סדרות מומלצות VOD

קצת באיחור אופנתי ליצירה הישראלית, אבל עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא. העונה החדשה של בנות משפחת מלכה בהוט היא סיבה למסיבה. מלכות עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה סדרות מומלצות VOD.

 

מלכות עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה

מלכות עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה

 

למה אנשים אוהבים סדרות פשע לצפייה ישירה ?

לאחר הצלחת הבורר בעשור הקודם וסדרות משטרה לאורך השנים אני עוצר רגע לחשוב למה אנשים אוהבים סדרות על פושעים. ולרוב גם מצדדים בצד הלא נכון.

ז’אנר הפשע נותן לאנשים הצצה למוחם של אנשים שביצעו את מה שניתן לכנות מעשים על גבול  “טאבו מהותי ביותר וגם, אולי, דחף אנושי בסיסי ביותר”.

אנשים רגילים שנחשפים למדורי הפלילים או לסדרות כמו חוק וסדר,  רוצים להבין מה הניע את האנשים האלה. אולי יש גם אלמנט של סגידה לכסף קל. אני לפעמים מרגיש שפשוט קל יותר להזדהות עם רובין הוד.

מכאן עולה השאלה מדוע סדרות פשע אודות נשים זוכות להצלחה ולצדה שאלה נוספת, מדוע דווקא נשים אוהבות סדרות פשע לצפייה ישירה. הנימוק הבא יכול להסביר את סוד ההצלחה של מלכות עונה 2 לצפייה ישירה הוא פרקים מלאים.

עוד באתר – אפליקציות מומלצות 

עונה 2 מלכות זו הסיבה שאתן הולכות להתאהב בסדרה

לנשים (ובדרך כלל מדובר בנשים) יש בסיס ביולוגי.

התנהגות מסוכנת הייתה, בחברות אנשי מערות., ההתנהגות שתעזור לשמר את הלהקה. לדוגמה, הזכר שיצא לצוד את החיה הגדולה ביותר ייחשב לאטרקטיבי ביותר. מכיוון שהיה מוכן להסתכן ביותר בהשגת הגביע עבור משפחתו.  היום מדבר התלוש בהייטק. התנהגות מסוכנת נקשרה גם לטסטוסטרון. אותן הורמון שנשי נמשכות אליו. המשיכה של ‘הילד הרע’ אינה כל כך לא הגיונית. זה פשוט לא במקום. יאללה נחזור לסדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה בהוט.

בחברה שאומרת לנו להתנהג, להתאים, לעשות מה שאומרים לנו. שנראה שלא אכפת לה מהאושר שלנו. זה טבעי להימשך אל האדם ש’הולך נגד’, צופה ביעילות הפושע כסוג של ‘גיבור’. לדוגמה, שודד בנק עשוי להיות אטרקטיבי בעיני הצופים. למה? כי הוא מצא דרך חכמה להערים על המערכת. התושייה הזו בהשגה מושכת גם נקבות ברמה הביולוגית (כפי שלעתים קרובות איש המערות בעל התושייה ניצח עם הנשים).

ועכשיו לווידאו לקראת שידור מלכות עונה 2 פרק 1 לצפייה ישירה הוט VOD כך הסתיימה העונה הראשונה של מלכות עונה 1 לצפייה ישירה פרקים מלאים

 

ועוד סדרות מומלצות לצפייה ישירה שכדאי לכם לראות

מלכת היופי של ירושלים

מנגן ושר עונה ראשונה פרקים מלאים

בלאקספייס עונה 1 התכנית המעולה של ערוץ 13 גם בנטפליקס

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *