ליקריץ פיצה לצפייה ישירה צפו בווידאו באתר

ליקריץ פיצה לצפייה ישירה צפו בווידאו באתר

סרט חדש מומלץ! אתר הסרטים של ישראל מביא לכם חדש בקולנוע סרטים שכדאי לראות. והפעם ליקריץ פיצה לצפייה ישירה. הוא מספר את סיפור ההתבגרות של אלנה קיין וגרי וולנטיין, המתאהבים בעמק סן – פרננדו בשנת 1973. הסרט נכתב ובוים על ידי פול תומס אנדרסון ועוקב אחר הניווט הבוגדני של אהבה ראשונה.

ליקריץ פיצה לצפייה ישירה

ליקריץ פיצה לצפייה ישירה

על מה סרט הנעורים החדש ליקריץ פיצה לצפייה ישירה

לרגע היה לי פלאשבק ליומן חוף ברייטון, אבל לא!

במוקד עלילת הסרט ליקריץ פיצה מספר את סיפור ההתבגרות של אלנה קיין וגרי וולנטיין, המתאהבים בעמק סן – פרננדו בשנת 1973. הסרט נכתב ובוים על ידי פול תומס אנדרסון ועוקב אחר הניווט הבוגדני של אהבה ראשונה.

גארי ולנטיין בן החמש עשרה (קופר הופמן), בדרכו לחדר הכושר בתיכון כדי להצטלם בספר השנתון שלו. אולם במקום זאת הוא מצולם עם אישה צעירה בשם אלנה קיין. את הדמות מגלמת המוזיקאית אלנה חיים.

היא עובדת אצל הצלמת – ומבוגרת ממנה בעשר שנים (אולי אפילו קצת יותר; היא משנה את סיפורה).  גארי מזמין אותה לצאת. מזכיר לכם את הבוגר? ברעיון אבל לא בהמשך.

כשהיא שואלת איך הוא יכול להרשות זאת לעצמו הוא מתהדר בקרדיטים הדלים שלו כשחקן. אותה קריירה כוללת תפקידים קטנים בסרטים גדולים וכמה הופעות קומדיות-מערכונים בתוכנית אירוח. גארי, למרות נעוריו, הוא מיני איש עולם, פעיל, מחובר, שאפתן; אלאנה, למרות גילה, אבודה במקצת, גרה בבית עם הוריה ושתי אחיותיה (כן, מגלמת על ידי שני חבריו האחרים של חיים והוריהם האמיתיים – והמשפחה מציגה זווית יהודית נוגדת לסיפור).

רשימת שחקנים ליקריץ פינה בקולנוע

במאי  פול תומס אנדרסון במאי ותסריטאי הסרטים "לילות בוגי", "מגנוליה", "זה ייגמר בדם", "מידות רעות" ו"חוטים נסתרים"

אלנה חיים Alana Haim כן ניחשתם נכון יש לה רקע ישראל וזו כבר סיבה טובה ללכת לצפות בסרט

קופר הופמן בנו של השחקן פיליפ סימור הופמן. זהו סרט הבכורה שלו ואנו מקווים לראות אותו בעוד סרטים נוספים ומומלצים לצפייה עם תרגום עברית מובנה

בראדלי קופר הוא סתם מוכר לכם. הוא ככה ב2009 בסרט בדרך לחתונה עוצרים בווגאס, ובשנת 2019 בלהיט הנוקמים: סוף המשחק

צפו בווידאו לקראת הסרט המלא ליקריץ פיצה לצפייה ישירה Licorice Pizza

 

 

הסרטים החדשים של 2022 מה מחכה לנו על מסכי הקולנוע 1+1 כרטיס לסרט

זו אמנם רק רשימה חלקית אבל בהחלט יש למה לצפות לקראת הסרטים החדשים שיחכו לנו בקולנוע . ולמה זה כל כך כדאי? כי תמיד אפשר לחסוך עם 1+1 לסרט בכרטיס אשראי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.