נאום החתונה לצפייה ישירה סרט חדש הקולנוע צפו בווידאו

נאום החתונה לצפייה ישירה סרט חדש הקולנוע צפו בווידאו תרגום עברית מובנה

הכל מתחיל ונגמר באקס המיתולוגי וכך גם בסרט נאום החתונה לצפייה ישירה. אחד הסרטים היפים והמומלצים לצפות יחד בבית ב VOD או בקולנוע יחד עם בן זוג. סרטים חדשים בקולנוע המלצות ביקורת.

נאום החתונה לצפייה ישירה

נאום החתונה לצפייה ישירה

על מה הסרט החדש The Wedding Speech

אתם מוזמנים לחתונת השנה! הכירו את אדריאן, רווק טרי בן 35, שתקשורת אף פעם לא הייתה הצד החזק שלו. אבל הלילה הכול עומד להשתנות. או שאולי בעצם לא… אחותו עומדת להתחתן, הוא מנסה להחזיר לחיקו את האקסית שלו שבסך הכול רצתה “הפסקה”, הארוחה המשפחתית שהוא נקלע אליה היא סיוט בלתי נגמר, ואם כל זה לא מספיק, גיסו לעתיד מבקש ממנו שיכין נאום “קצרצר” ליום החתונה. מה כבר יכול להשתבש? במקרה של אדריאן – הכול. ומכאן מתחילה עלילת הסרט המשלב קומדיה, משחק החיים ובעיקר מבט על חיי האהבה בעידן הנוכחי.

האם הסרט יסתיים בסגנון והיה העקוב למישור? לא בהכרח. לסיכום ובשורה אחת – סרט מומלץ לצפייה. עדיף עם בני הזוג שלנו.

עוד באתר  – אפליקציה ללוח שנה !

למה אנחנו כל כך מתגעגעים לאקסים שלנו ? 

במילה אחת – אידיאליזציה. ומה זה אומר ? בחלוף זמן המשקעים במערכת היחסים שוקעים. ואם לא היה אירוע טראומתי בסיום המערכת, מתחילים געגועים לכל מה שהיה טוב במערכת היחסים עם האקס. למה זה קורה? כי שכחנו את כל מה שהיה לא טוב. אנחנו כעת במערכת יחסים חדשה. וגם אם היא טובה ככל שתהיה, עדיין יש ימים שאנו עורגים לעבר. תכונה אנושית.

איך מתגברים על מערכת יחסים קודמת ופותחים דף חדש ? 

במציאות הרגשית, גם אם התגברת לגמרי על האקס שלך, אתה עדיין עלול להרגיש עגום לשמוע את שירי פרידה עצובים. כל מערכת יחסים משאירה בנו מנהגים חדשים. למשל, לקנות את האוכל שהם אהוב.

אולי תרגישו נוסטלגיים להיזכר בחופשת ראש השנה הקסומה שנסעתם יחד, או בחמימות של חופשות החורף שביליתם עם המשפחה שלהם.

אבל הכי חשוב, בעיני רבים, לא להיקלע למצב של תחושת  דז’ה וו.  זו המתגנבת כאשר אנו צופים בסרט רומנטי. העובדה היא שאם אי פעם תמצאו את עצמכם חושבים , “למה אני עדיין מתגעגע לאקס שלי?”, אז אתה בחברה טובה. ולמרות שאתה עלול להרגיש אשם, מתוסכל או לא רגוע בגלל העובדה הזו, דע שאין שום דבר רע בלתהות מה שלומו של האקס שלך או אפילו להרהר בזמנים המהנים ששיתפת.

רשימת שחקנים  The Wedding Speech נאום החתונה 

 

בנג’מן לברן

שרה ג’יראדו

קיאן קוהינדי

צפו בווידאו של הסרט לקראת צפייה מלאה בבתי הקולנוע


סרטים חדשים בקולנוע – נאום החתונה לצפייה ישירה סרט חדש הקולנוע צפו בווידאו באתר הסרטים הישראלי. כל מה שחדש בקולנוע על המסך שלכם. עלילת הסרט, שחקנים, ביקורת והמלצה. LE DISCOURS Bande Annonce (Comédie, 2020) Benjamin Lavernhe, Sara Giraudeau, Kyan Khojandi

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *