מי הדיח את לייה בהישרדות צפו בפתקים של המצביעים

מי הדיח את לייה בהישרדות צפו בפתקים של המצביעים

הישרדות של העונה לא דומה לשום דבר שהכרנו עד עכשיו. האמא של השורדות מודחת כמו אם אסקימואית. צפו בווידאו הדלפה – מי הדיח את לייה בהישרדות צפו בפתקים של המצביעים. 

מי הדיח את לייה בהישרדות

מי הדיח את לייה בהישרדות

הישרדות VIP עונת 2021 המודחים הכי מופתעים לפני פרק האיחוד 

לאחר שהתקבל שוויון בפתקי ההצבעה לייה ודנדן נלחמו אחד בשנייה במבחן האש – שבסופו דנדן ניצח. לאחר מכן לייה צלחה את ההצבעה מול ורד – והפכה לשומרת הבקתה במקומה. ורד הודחה סופית מהמשחק, אבל הרגשות בקרב חברי השבט היו בעיקר כלפי לייה: “אני אוהבת אותך ומקווה שתחזרי”

מבחן האש לייה נגד דנדן בולטין 

צפו בווידאו כך הודחה ורד בוסקילה מהישרדות לצפייה ישירה בערוץ 13. למרות שהיה לה קול להצבעה ( נצחה את אלה ) ולמרות שהצליחה לגייס עוד 2 קולות, תוצאות ההצבעה הסתיימו בתיקו. 3 קולות ללייה 3 קולות לדן דן בולטין. וכן התחילה הבעיה הגדולה. כי את דנדן אי אפשר לנצח במשחקי הישרדות כאלה כמו מבחן האש. הוא ניגש למבחן כמו שאני ניגש לפינת קפה.

כמו שאמר גיא, יותר מהר ממצית. וכמובן שהחוט שלו נקרע ראשון מלהט האש. הוא נשאר במשחק לפרק האיחוד, יחד יובל המבולבל, גדי, אלה, ויתר חברי השבט. ורד בוסקילה הודחה לאחר מבחן המאזניים מול לייה.

והיה גם את מבחן מאזניים על שומרת הבקתה לייה נגד ורד בוסקילה נוק אאוט בלי רשימת הדחה 

כאן זו כבר לא יכולת אישית. אלא חברי השבט שמים משקולות למתמודד שהם לא רוצים שהוא יישאר. במקרה הזה אחרי מתמודדים שהניחו משקולת בצד של ליה, אפילו פרומתיאוס היה לטובתה. והיא הפכה לשומרת הבקתה. האם המבחן הזה או הוא הוגן בכלל?  כי הריי שני מתמודדים מאותו שבא לא יכולים להיות שומרי הבקתה. מן הראוי היה שיהיה מבחן ביניהם. ממילא שניהם הודחו. למה צריך לתת לשבט להחליט שוב ?

כך או כך, ורד הייתה נראית, ואני אוהד גדול שלה, כמי שרוצה לסיים את התחרות ולהמשיך האלה. נכון, זה לא נעים לראות הדחה בשידור חי, מול העיניים שלך. אבל לפעמים צריך, וורד ידעה היטב, לדעת מתי מסתיים המשחק. מבחינתי היא היית ספורטאית גדולה ואת זה אף תרגיל של הישרדות לא ייקח ממנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *