הארי פוטר האיחוד לצפייה ישירה צפו בווידאו

הארי פוטר האיחוד לצפייה ישירה צפו בווידאו Harry Potter 20th Anniversary

והם באים אל בית הספר הוגוורטס יחידים ובצורה עצמאית. הרכבת לא מחכה בתחנה, הם כבר גדלו והפכו לכוכבים גדולים בפני עצמם. קבלו את הארי פוטר האיחוד לצפייה ישירה צפו בווידאו Harry Potter 20th Anniversary. צפו בסרט בסוף העמוד. אתר הסדרות של ישראל!

הארי פוטר האיחוד לצפייה ישירה צפו בווידאו

הארי פוטר האיחוד לצפייה ישירה צפו בווידאו pixabay 

עשרים שנות קסם לסרט אבן החכמים 

מה אתם עושים על מנת לחגוג 20 שנה ליציאת הסרט הארי פוטר ואבן החכמים ?  HBO השיקה סרט  חזרה להוגוורטס מזמין את המעריצים למסע קסום בגוף ראשון דרך אחת מזכיונות הסרטים האהובים ביותר בכל הזמנים, כאשר הוא מאחד מחדש את דניאל רדקליף, רופרט גרינט, אמה ווטסון וחברי שחקנים מוערכים אחרים. יוצרי סרטים בכל שמונת סרטי הארי פוטר בפעם הראשונה כדי לחגוג את יום השנה לסרט הראשון של הזיכיון, הארי פוטר ואבן החכמים.

עוד באתר  – מה יותר טוב ביט או פייבוקס ?

 

מי הדמות מהארי פוטר שקיימת גם במציאות  ? 

אם חשבתם שכל הדמויות בסדרה הן פי דימיונה של הסופרת רולינג. יש לנו חדשות עבורכם. ישנה דמות אחת אמתית.

מדובר בקוסם ניקולא פלאמל. הוא האלכימאי שיצר את אבן החכמים. זו עומדת בלב הסרט הראשון "הארי פוטר ואבן החכמים". ומה סוד הקסם שלה אתם שואלים – היא יכולה להעניק לאדם אלמוות.

בחיים האמיתיים, פלמל היה מלומד ומוכר ספרים צרפתי שחי במאה ה-14 ובתחילת המאה ה-15. לאחר מותו, הוא קיבל מוניטין של אלכימאי שהשיג בסתר אלמוות. רולינג כתבה על ההשראה על פוטרמור, שם היא אמרה שפלאמל למד בבית הספר הצרפתי לקוסמים בוקסבאטון בגרסה שלה לחייו.

דמבלודור לא ידע לפרק האיחוד 2022 הארי פוטר , הנה כמה מילים על עברו 

לפני שהפך למנהל, דמבלדור היה מורה לשינוי צורה בהוגוורטס.

דמבלדור הוא איש אקדמיה ומשהו קסום. כפי שכרטיס צפרדע השוקולד שלו מעיד, הוא "מפורסם במיוחד בזכות תבוסתו של הקוסם האפל גרינדלוולד ב-1945, בזכות גילוי שנים עשר השימושים בדם הדרקון, ועבודתו על אלכימיה עם שותפו, ניקולס פלאמל". אז הגיוני שהוא היה מורה בבית הספר לקוסמים, לא רק המנהל.

את דמותו של אלבוס דמבלדור גילם ריצ'רד ג'ון האריס (באנגלית: Richard St. John Harris; ‏1 באוקטובר 1930 – 25 באוקטובר 2002.

צפו בווידיאו באתר פרק האיחוד הארי פוטר 2022 עם תרגו עברית מובנה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *