האיש הכי חמוש באמריקה דרגון מן מל ברנשטיין

האיש הכי חמוש באמריקה דרגון מן מל ברנשטיין

ארצות הברית של אמריקה מזמנת היכרות עם אנשי יוצאי דופן. הכירו האיש הכי חמוש באמריקה דרגון מן מל ברנשטיין צפו בווידאו. בכתבה אודות המוזיאון ובו כ 4000 כלי נשק, האחוזה שהפכה לבסיס אימונים צבאי והדמות המרתקת.

האיש הכי חמוש באמריקה דרגון מן מל ברנשטיין

האיש הכי חמוש באמריקה דרגון מן מל ברנשטיין

המוזיאון הכי חמוש בעולם ובטח האיש הכי חמוש באמריקה

הוא חי עם בובות בשמות אדם ולכל אחת מהן יש שם. הן מסבות לשולחן האוכל. בראיון ברשת או מספר למה בדיוק. הוא פשוט משהו לשוחח אתו. בפועל הוא מתגורר לבדו באחוזה שכוללת מתקן אימונים צבאיים, ומזכרות למי שניסה לפלוש לשטחו.

ברנשטיין מספר שהוא צבר למעלה מ-4,000 כלי נשק במתחם שלו בקולורדו ספרינגס. יש לו גם טנקים, ג'יפ סיור, להביור ומה לא. אם שאלתם – הכל חוקי.

עוד באתר אפליקציות מומלצות 

בחנות האקדחים שלו תוכלו להתאמן באחד מששת מטווחי הירי. חנות האקדחים שלו, שישה מטווחי ירי. ואם כל זה לא מפסיק אז תוכלו לבקר במוזיאון צבאי, פארק פיינטבול ומה לא באחוזה שלו שנקראת Dragonland.

מה סוד הקסם של של האיש החמוש באמריקה ? 

הוא מרשה לעצמו להציג מוצגים שמוזיאונים אחרים לא יחשבו לעולם להחזיק. יש לו מוצגים השייכים להרמן גרינג, מדים של מחנות ריכוז. ופריטים נדירים ממלחמות העולם בשווי של עשרות אלפי דולרים. אפילו גלות ציאניד של מנהיגים נאצים.

וכמו שהוא אומר  – תבואו עם עט ונייר ואני אלמד אתכם מה שלא תלמדו באף בית ספר בעולם. לפי סרטוני הווידאו נראה שהוא בהחלט צודק.

במוזיאון הצבאי של קולורדו ספרינגס, יש  חדר לכל מלחמה גדולה שארה"ב הייתה בה ממלחמת העולם הראשונה ועד אפגניסטן.

איך הוא משיג את כל הפריטים במוזיאון ? לעיתים אנשים מעבירים לו פריטים ממלחמת העולם השנייה. חלק ממוצגים הוא רכש ברחבי העולם והוא עצמו מוכר פריטים.

בריאיון בווידאו שלפניכם הוא מספר על תפיסת עולמו, על האוספים המיוחדים שהוא מחזיק ועל הדרך להתפרנס מהתחביב אותו הפך לעיסוק.

צפו בווידאו ריאיון עם מל ברנשטיין דמות מעניינת ומרתקת 

כתבות על אנשים מיוחדים ברחבי העולם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.