עין קווירית עונה 6 נטפליקס האנשים שלא תרצו להחמיץ

עין קווירית עונה 6 נטפליקס האנשים שלא תרצו להחמיץ

הכינו את קופסת הטישו! חמשת המדהימים כובשים את טקסס בסערה ובסטייל ומשנים את חייהם של טקסנים ראויים. "עין קווירית". כל זה קורה במסגרת עין קווירית עונה 6 נטפליקס האנשים שלא תרצו להחמיץ .

עין קווירית עונה 6 צפייה ישירה

עין קווירית עונה 6 צפייה ישירה

מה זה קוויר ?  האם הוא להט"ב ? 

המילה קוויר משמשת בדרך כלל לתיאור אנשים בקהילת הלהט"ב שזהותם המגדרית והנטייה המינית אינם תואמים את המשמעות של התפיסה הבינארית של נורמליות. בעיקרו של דבר זה מתייחס לזהויות מיניות ומגדריות שאינן סיסג'נדריות וסטרייטיות. לדוגמה, אנשים לסביות, הומואים וביסקסואלים כמו גם טרנסג'נדרים עשויים להשתמש במילה קוויר כדי לתאר את הנטייה המינית או את זהותם המגדרית.

עוד באתר – איך יודעים מה צפה לי בפרופיל ואטסאפ פייסבוק

רק אני מבולבל? בואו נרחיב את ההסבר.  אדם שיש לו זהות הומוסקסואלית אולי לא תמיד מזדהה עם המונח אבל אנשים מסוימים עשויים להזדהות עם המילה קוויר. לפעמים קוויר משמש לתיאור זהויות מיניות ומגדריות המשתנות עם הזמן.

אז רגע, מה ההבדל ביניהם לבין דמיסקסואליות

דמיסקסואליות מבטאת חצי מיניות. היא נטייה מינית שבה מישהו מרגיש משיכה מינית רק לאנשים שיש לו קשר רגשי איתם. רוב הד-סקסואלים חשים משיכה מינית לעיתים רחוקות בהשוואה לאוכלוסייה הכללית, ולחלקם יש עניין מועט עד לא בפעילות מינית. דו-מיניים נחשבים על הספקטרום הא-מיני, כלומר הם קשורים באופן הדוק לא-מיניות.

צפו בווידאו פרקים מלאים להורדה וצפייה ישירה עם תרגום עברית בנטפליקס קישור סודי

איך שהעולם משתנה לנגד עיני. אם בעבר הייתה חלוקה מגדרית מוגדרת וידועה מראש, היום בוקה ומבולקה. משחק התפקידים ומלחמת המינים, יצרו צירופים קסומים אבל לא תמיד מובנים. הפרט קבל חירות אישית לצד היתר חברתי להיות מי שהוא רוצה.

אז מה הבעיה ? אין כאן שום קונפליקט למעט היכולת שלנו להבין את העולם של השונים. את אלו שלא נראים כמו כולם. כאשר בגרתי והתחלתי לגלות את הפינות האחרות של תל אביב, נתקלתי בהם. מסבים אל הפינות החשוכות של המועדונים הסודיים של העיר הלבנה. זאת שחרשתי, עקב לצד אגודל עם חצאית ע"ג. זו שהכתבה מוקדשת לה באהבה, היכן שלא תהיה בעולמנו המרתק.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.