סדרות וסרטים לצפייה ישירה קישורים שעובדים

סדרות וסרטים לצפייה ישירה קישורים שעובדים

בעשור האחרון התחביב של התעמקות בתוכניות טלוויזיה צבר תאוצה יוצאת דופן. ההיצע האין סופי וריבוי הערוצים והפלטפורמות, מאפשר לצפות בכל מדיה אפשרית. קבלו את רשימת סדרות וסרטים לצפייה ישירה קישורים שעובדים.

סדרות וסרטים לצפייה ישירה קישורים שעובדים

סדרות וסרטים לצפייה ישירה 

לא רק קישור סודי לנטפליקס סדרות וסרטים לצפייה ישירה 

הרשת גדושה באתרים המציעים לנו לראות סדרות בחינם. מדובר לא פעם בתוכניות טלוויזיה מומלצות בהן ניתן לצפות ללא תשלום. חלק מהן מוצגות עם תרגום עברית מובנה או שהצופה יכול לבחור את שפת התרגום. הצפייה במרביתם אינה מצריכה חיבור VPN והם אינם חסומים בישראל.

אתרי סדרות לצפייה ישירה קישור מה אפשר לראות 

האתר הראשון שאציג לכם הוא tubitv. מדובר בערוץ שבו כל התוכן הוא חופשי. כולל סרטי דוקו מעולים במגוון נושאים, סרטים חדשים שיצאו השנה וסדרות מופת. למי שאוהב הומור נגלה שיש גם הופעות סטנד אפ קומדי חינם.

אחד מסרטי התעודה המומלצים באתר הוא Netflix vs. the World. הוא את סיפורה של חברה זעירה ומפוררת בעמק הסיליקון ששכרה תקליטורי DVD בדואר הניחה את הבסיס למהפכת בידור.

באתר ישנה הפתעה נעימה לחובבי סרטים ישראלים מקוריים וניתן לצפות בכמה מהם. הנה כמה המלצות שלי לסרטים מומלצים חינם:

פרה אדומה סרט ישראלי לצפייה ישירה -סיפור ההתבגרות הפוליטי, הדתי והמיני של ילדה בת 16 ללא אם מירושלים שמתחילה להטיל ספק בסמכותו של אביה.

הסודות סרטו של אבי נשר ( סוף העולם שמאלה, תמונת הניצחון ) אודות בתו הצדקנית והגאונית של רב חרדי המורדת בנישואים מסודרים ומתאהבת בחברה חדשה בישראל.

קישור לאתר סדרות שעובד

כמו נטפליקס אבל בחינם like netflix but free

אתר נוסף בו צפיתי בסרטים לאל הגבלה וללא תשלום הוא Moviesfoundonline. כמו הסרטים שתוכלו לראות שם היא פשוט בלתי מוגבלת וכללת כמה מהלהיטים הגדול של תעשיית הסרטים. גם אני אמליץ לכם על שובר קופות בשם להציל את ראלף עם זאק אפרון וריקי ג'רוויס. סרט אנימציה קצרשהופק על ידי Humane Society International.

בנוסף ניתן להתקין אפליקציות לצפייה ישירה של ערוצים ישראלים כמו ערוץ 12 וערוץ 13. את מרבית התכניות של ערוץ כאן 11 ניתן לראות ביוטיוב, בחינם כמובן.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.