פסח 2022 בכינרת סיורים חינם ושייט מעבדה השטה- אקו כינרת

פסח 2022 בכינרת סיורים חינם ושייט מעבדה השטה- אקו כינרת

מחפשים בילוי משפחתי הכולל טיול עם הילדים בפסח במהלך ימי חול המועד. הרשו לנו להמליץ לכם על פעילויות פסח 2022 בכינרת סיורים חינם ושייט מעבדה השטה- אקו כינרת ושני סיורים עם מדריך. יוצאים לדרך!  קישור להרשמה בסוף הכתבה.

פסח 2022 בכינרת סיורים חינם ושייט מעבדה השטה

פסח 2022 בכינרת סיורים חינם ושייט מעבדה השטה

חוויה ייחודית ובלתי נשכחת ב'מעבדה השטה- אקו כינרת' !

איגוד ערים כינרת, רשות הכינרת ושייט פרנסיס ירדן, מזמינים את הקהל הרחב להיות חוקרים ליום אחד, בשייט ב'מעבדה השטה- אקו כינרת', ספינה עליה מותקן ציוד דיגום ומדידה, המדגים את עבודתם של חוקרי ימים ואגמים. בהפלגה המודרכת דוגמים קרקע ומים מהכינרת, מפעילים ציוד מעבדה ומגלים את עולם המים והאקולוגיה של הכינרת. ההפלגה אורכת שעה.

עוד באתר עולם המים ארנה הרצליה חול המועד 2022 פסח 

יום שני, 18.4.2022- הפלגה בשעה 12:00, יש להגיע עד 11:30

יום רביעי, 20.4.2022- הפלגה בשעה 13:30, יש להגיע עד 13:00

הנחיות למבקרים ב'מעבדה השטה- אקו כינרת' 

יש להגיע 30 דקות לפני ההפלגה, על מנת למצוא חנייה ולעבור בעמדת ההרשמה. ההפלגה תצא בדיוק בזמן. מי שיאחר לא יוכל לעלות על ההפלגה הבאה. כמה עולה השייט בכינרת ?

מחיר- 30 שקלים (מחיר אחיד למבוגרים וילדים מעל גיל 3). מספר המקומות מוגבל. יש להירשם מראש. לא תתאפשר עליה לספינה ללא כרטיס. מהיכן יוצא השייט ?  ב-WAZE – שייט פרנסיס, טיילת יגאל אלון טבריה. שם הספינה- "מלכת שבא"

טיולים חינם סובב כנרת בחול המועד פסח אטרקציות לכל המשפחה ללא תשלום

שני, 18.4.2022- מחוף גופרה לחוף סוסיתא – מטיילים לקראת שקיעה במסלול נוף ופריחה

את הסיור נתחיל ליד אחד המעיינות המליחים לשפת הכינרת בהדגמה וניסוי מדעי קטן. נצעד דרומה על שביל סובב כינרת במסלול קליל עם פריחה ונוף לכינרת בשעת בין הערביים ונתרשם מהצמחייה ובעלי החיים האופייניים לשפת הכינרת ונסיים בחוף סוסיתא. אורך המסלול: 2.5 ק"מ. משך הסיור: כשעתיים. דרגת קושי: קלה. מקום מפגש: בשעה 15:30 בחוף סוסיתא ומשם בהסעה לתחילת המסלול בחוף גופרה.

רביעי, 20.4.2022 – מחורבת מינים לגינוסר – טבע, נוף ואדם

את הסיור נתחיל בביקור בארמון המוסלמי מהתקופה האומאית, משם נמשיך לחוף חוקוק, נצעד על שביל סובב כינרת בקטע פסטורלי ויפה, נעבור בחורשת פיקוסים קסומה, נחצה את נחל עמוד ולקראת סיום נבקר בקברו של יגאל אלון. אורך המסלול: 3 ק"מ, לאוהבי לכת. משך הסיור: כ – 3 שעות. דרגת קושי: בינונית כולל חציית נחל עמוד. מקום מפגש: בשעה 9:30 ברחבת העפר מחוץ לבית הקברות של קיבוץ גינוסר ומשם בהסעה לתחילת המסלול בחורבת מינים. חניית רכבים בחנית בית הקברות של קיבוץ גינוסר.

להרשמה לסיורים בשביל סובב כינרת ולהפלגות במעבדה השטה, באתר:

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.