שרת שיתופי או שרת פרטי

שרת שיתופי או שרת פרטי איפה כדאי לאחסן אתר אינטרנט

אחד הנושאים החשובים בתחום קידום ובניית אתרים הוא המקום בו מתאחסן האתר שלכם. כאשר אנו בוחנים את העלות של שר שיתופי או שרת פרטי יש לבחון את העלות מהיבט קידום האתר שלכם. את הכסף שתשקיעו בשרת פרטי, תרוויחו אחר כך בגדול באיכות האתר.

איזה מתאים לך. האם אתה בוחר אירוח משותף, VPS או שרת ייעודי? במאמר זה, נסקור את היסודות של הסוגים השונים של תכניות אירוח אתרים, כך שתוכלו למצוא איזה סוג מתאים לכם ולאופי הפעילות של האתר ומטרותיו.

מה עדיף שרת שיתופי או שרת פרטי

השירות השיתופי מזכיר לי תמיד ועד בית עם בעלי דירות שונים שהחליטו להתחלק בבעיות האחד של השני. תארו לכם את הבית בו אתם גרים. האם אתם מוכנים לסבול מבעיות הצנרת או היעדר הסורגים מהבית של השכן? זה בדיוק מה שקורה באתר באחסון שיתופי. כולם עם כולם.

כל החשבונות חייבים לשתף את המשאבים הזמינים עם כל החשבונות האחרים בשרת. אלה כוללים זמן מעבד, זיכרון ושטח דיסק. מנהלי המערכת שלנו עוקבים אחר כל השרתים המשותפים שלנו 24/7.

יתרונות של שרת VPS

אירוח VPS כולל את תוכניות עם רמות שונות של זיכרון  4GB, 6GB ו- 8GB ודומה לבעלות על דירה פרטית ברחוב מרווח. בזמן שיש לנו מתחם משותף עם השכנים, מרבית המרחב הציבורי פנוי ופרטי. בשרת וירטואלי פרטי, לא כל המשאבים משותפים. זמן המעבד הכולל והזיכרון משותפים בכל החשבונות במחשב, אך יחד עם זאת, חלקים ממשאבים אלה מוקדשים תמיד לכל חשבון. זה מאפשר יותר כוח וגמישות מאשר להיות בשרת משותף.

מה ההפרש במחיר בין סוגי השרתים לאחסון אתרים

לרוב הפרש המחירים יכול עד פי 5 כולל תעודות SSL ו RAM זיכרון אחד נוסף. אך בעוד שבשרת השיתופי האתר שלנו עולה לאט יותר ומאבד ניקוד במנועי החיפוש, יכול להיפגע מנוזקות הקיימות באתרים אחרים וחשוף לבעיות בגלל אתרים אחרים. השרת הפרטי מבטיח שקט נפשי ואפשרות להוסיף תנועה ולהתקין יחידות אבטחת מידע יעילות.

בסופו של דבר מדובר מדובר ביחס עלות תועלת גובהה במיוחד לאור התקופה האחרונה שבה עסקים רבים עוברים לדיגיטל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.