אקדמיית המטרייה עונה 3 Netflix עכשיו באוויר

אקדמיית המטרייה עונה 3 Netflix עכשיו באוויר

היא לא חלמה לקבל סדרה בנטפליקס ובטח לא מוסד ארדמי על שמה. אז מה קרה ואיך התאהבנו במטרייה שכמעט יצאה מהאופנה ? קבלו את אקדמיית המטרייה עונה 3 Netflix עכשיו באוויר באתר הסדרות המרכזי של ישראל TV- קבלו את העונה החדשה שעולה לאוויר. ספוילרים, פרקים צפו בווידאו.

על מה הסדרה אקדמיית המטרייה עונה 3

במרכז הסדרה נמצאים האחים בעלי כוחות-העל. שנים שהם לא היו בקשר. אז למה לחדש ? הקשר ביניהם חודש בעקבות מות אביהם, מגלים סודות משפחתיים מדהימים – וסכנה שמאיימת על האנושות כולה. מי יציל אותנו הפעם? אליוט פייג’, טום הופר, דייוויד קסטניידה בדרך. אפשר לישון בשקט.

עוד באתר – תוכנת מעקב לטלפון נייד 

העלילה המלאה לפי עונות והמלצה לבינג בסופשבוע.

בעונה הראשונה מתחילים כמעט מאפס. האחים בעלי כוחות-העל, שהקשר ביניהם חודש בעקבות מות אביהם, מגלים סודות משפחתיים מדהימים – וסכנה שמאיימת על האנושות כולה.

אקדמיית המטרייה עונה 3 Netflix עכשיו באוויר

אקדמיית המטרייה עונה 3 Netflix עכשיו באוויר

בעונה השנייה קו העלילה המרכזי נותר ללא שינוי. אבל אם תצפו בפרקים המלאים עם תרגום עברית מובנה, גם אם אין לכם קישור סודי לצפייה בנטפליקס, תבחינו היטב בשינוי. לאחר שהתפצלו דרכיהם, האחים משוגרים אחורה בזמן, לדאלאס של שנות ה-60. הם בונים לעצמם חיים חדשים – עד שאיום גרעיני מפגיש ביניהם שוב.

העונה נפתחת עם פרק בלתי נשכח. חמש משגר את האחים לאותה סמטה בדאלאס – אבל בשנים שונות. בהמשך הוא יוצא לאתר אותם, כדי לעצור את האיום החדש על המין האנושי. אני באופן אישי הייתי מעדיף פרקים יותר ארוכים, אבל מי אני שאחליט עבור נטפליקס העולמית ?

העונה, שימו לב ספוילר לקראת עונה 3 האקדמיה. מסיימת במפץ גדול. חמש הצעיר וחמש המבוגר זוממים זה נגד זה. אחד האחים עושה הקרבה גדולה כדי להציל את וניה. לילה מגלה את האמת על ההורים שלה. ואז בפרק האחרון קבלנו תפנית שבמרכזה עומדים האחים. הם עדיין מתאוששים מהאירועים המטלטלים בכיכר דילי. אבל אוספים כוחות ויוצאים לחווה כדי להציל את הרלן – ונגררים לעימות קטלני.

מילון האקדמיה כל מה שצריך לדעת על הסדרה של נטפליקס

באילו פרסים זכתה הסדרה ? במועמדות לפרס אמי ומבוססת על הקומיקס זוכה פרס אייזנר של ג’רארד ויי.

צפו בווידאו לקראת שידור אקדמיית המטרייה עונה 3 נטפליקס עם תרגום עברית מובנה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *