משפחת שדה פרק 10 ואחרון לעונה הראשונה ואנחנו רוצים עוד!

משפחת שדה פרק 10 ואחרון לעונה הראשונה ואנחנו רוצים עוד!

מה אתם עושים שאתם מגיעים בערב אל מול המסך של הטלוויזיה?. רוצים תכנית מומלצת?. קבלו את משפחת שדה פרק 10 ואחרון לעונה הראשונה ואנחנו רוצים עוד! קבלו בווידאו את פרק הסיום של הסדרה הכי טובה על המסך שלנו. איך הסתיימה העונה. VOD . 

משפחת שדה פרק 10 ואחרון לעונה הראשונה ואנחנו רוצים עוד!

משפחת שדה פרק 10 ואחרון לעונה הראשונה ואנחנו רוצים עוד!

לא מפסיקים לחייך משפחת שדה פרק 10לצפייה ישירה בהוט VOD 

צריך לפתוח את הכתבה במילות תודה. לכל מי שעסק בהפקת הסדרה המרגשת. למה?. כי לראשונה על המסך בישראל קבלנו דוקו משפחתי אמתי. כזה שעושה לך חשק לראות את כל הסדרה משפחת שדה לצפייה ישירה פרקים מלאים שוב ושוב. הם מצחיקים, מעניינים ובעיקר אנושיים. מרגשים. וזה מה שקורה גם בפרק האחרון המשודר בהוט. 

עוד באתר  הכל אני יכול בחופש הגדול 2022 פעילויות מבצעים קופונים הנחות אטרקציות 

הבכור מתגייס מה חושבת אילנית לוי על הגיוס של ליאם גולן 

זה לא חלום. איך שהזמן עובר כל כך מהר. מה קרה?. מעט לאחר לידת האחות החדשה אריאה, הבת המשותפת של אילנית ואלירז, הגיע הרגע הגדול של ליאם גולן. הוא מסיים את כיתה י"ב ומתכונן לקראת הגיוס לצה"ל. ומי מתרגשת הכי הרבה?. אילנית לוי. איזו שאלה. האמת היא שגם אני התרגשתי יחד אתה. ומי עמד נרגש ולא הסתיר את מה שעובר עליו – אבא איל גולן. 

אלין כובשת את בלומפילד במופע של אבא איל גולן 

בזמן שאתם צופים בסדרה ובעוד כמה סדרות חדשות בהוט 2022, אז אלין גולן כבשה את הקהל. למה אני לא אומר שהיא גנבה את ההצגה באיצטדיון בלומפילד?. כי היא לקחה אותה בזכות כישרון. זה לא היה קל. כי מסביבה שרו מיטב הזמרים של ישראל. מי לא היה שם במופע גולד. החל ממשה פרץ ואפילו דודו אהרון המוכשר. 

תשאלו אותי מה משותף לכולם? הם התחילו את הקריירה שלהם ברחובות, עיר נעוריי האהובה. בהחלט גאווה גדולה. 

ומה נשאר לכם לעשות עכשיו ?. להתגעגע ולקוות. תמיד תוכלו לצפות בפרקים חוזרים של משפחת שדה לצפייה ישירה בהוט וי או די. אהבתם. כמוני אתם בטח מקווים שנקבל את משפחת שדה עונה 2 ואולי לפני זה גם את ראפליס עונה 2 ובטח את מלכת היופי של ירושלים עונה 2. 

צפו בווידאו משפחת שדה פרק הסיום לקראת שידור פרק 10 המלא 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.