רכבת הקליע לצפייה בווידאו עם בראד פיט וסנדרה בולוק Bullet Train

רכבת הקליע לצפייה בווידאו עם בראד פיט וסנדרה בולוק Bullet Train

איזה סרט חדש מומלץ לצפות?. קבלו את רכבת הקליע לצפייה בווידאו עם בראד פיט וסנדרה בולוק Bullet Train אתר הסרטים הישראלי כולל תרגום עברית מובנה. סרטים מומלצים 2022 חדש בקולנוע.

על מה הסרט החדש 2022 רכבת הקליע לצפייה בווידאו 

לך תשע מה זו אהבה משולב בנקמה וכמו תמיד בסרטים מומלצים בקולנוע הם מתערבבים אחד בשני. אז למה מדובר באחד הסרטים המומלצים של השנה.?. לא רק הודות לכובבי הקולנוע המככבים בו. הרבה הודות לעלילה ולבימוי חסר הפשרות. סרט אקשן כמו פעם. שזור בהומור ובמתח. רוצים ספוילר?. כמו בקולנוע הקלאסי, סוף טוב הכל טוב.

רכבת הקליע לצפייה בווידאו עם בראד פיט וסנדרה בולוק Bullet Train  סרטים חדשים קופון כרטיס שני לסרט חינם

רכבת הקליע לצפייה בווידאו עם בראד פיט וסנדרה בולוק Bullet Train סרטים חדשים קופון כרטיס שני לסרט חינם

אבל לפני הכל ב'רכבת הקליע' בראד פיט מככב כ"ליידיבאג". מה קורה לו?.  מתנקש חסר מזל הנחוש לבצע את עבודתו בדרכי שלום לאחר שיותר מדי משימות שלו השתבשו.

עוד באתר – הכל אני יכול בחופש הגדול 

אולם לחיים יש תוכניות חארות עבורו. ומי יותר מתעתע מאזר הגורל.

משימתו הנוכחית של ליידיבאג מציבה אותו במסלול התנגשות עם יריבים קטלניים מרחבי העולם – כשלכולם מטרות קשורות אך סותרות – על הרכבת המהירה בעולם. וזו לא סתם אסופת קרונות על המסילה זו  רכבת שהוא חייב למצוא דרך לרדת ממנה.

מי ביים את הסרט החדש?

דיוויד ליץ' הבמאי של 'דדפול 2', דיוויד ליץ', התחנה האחרונה היא רק ההתחלה במסע פרוע וחסר מעצורים דרך יפן המודרנית.

רשימת השחקנים Bullet Train

לכתוב ביקורת קולנוע על אסופת שחקנים מהטובה בעולם היא לא דבר של מה בכך. למה?. מה כבר אפשר לכתוב על השחקנים שעיצבו את פני סרטי הקולנוע כפי שאנו מכירים אותו היום. אז צופים יקרים קבלו את  בראד פיט, סנדרה בולוק, באד באני, בריאן טיירי הנרי, ג'ואי קינג. כל מילה מיותרת ואתם כבר בטח לצפות בסרט. אגב אל תשכחו לבדוק את הזכות שלכם לכרטיס שני חינם או הנחות לקולנוע עם פולעים וונדר או חברות כרטיסי האשראי.

צפו בווידאו הסרט החדש רכבת הקליע לצפייה ישירה בבתי הקולנוע. ומה עם הטריילר – הנה הוא לפניכם.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.