השתיקה סרט ישראלי צפו בווידאו עם מוריס כהן

השתיקה סרט ישראלי צפו בווידאו עם מוריס כהן

מה אתם אוהבים לראות בקולנוע?. נראה שבשנים האחרונות התשובה סרט ישראלי היא ללא ספק נכנה משותף של צופים רבים. אז מה חדש בקולנוע?. קבלו את הסרט החדש לשנת 2022, השתיקה סרט ישראלי צפו בווידאו עם מוריס כהן.

איזה סרטים חדשים כדאי לראות השתיקה סרט ישראלי צפו בווידאו עם מוריס כהן 

הצלחה היא רק נקודה אחת בחיים. מה קורה אחריה או תוך כדי?. לא תמיד יש סיפור הצלחה ולפעמים ישנה נפילה גדולה. לא מאמינים?. תראו בסרט מה קורה לחייו של אביהו (מוריס כהן), איש טלוויזיה עם פה גדול מידי.

זהירות העלילה מסתבכת הסרט החדש של שמי זרחין מומלץ בקולנוע

לבנה אחר לבנה נסדקת ההצלחה בחייו.

אמו שרה אותה מגלמת לבנה פינקלשטיין הפסיקה לדבר, שקעה בשתיקה מוחלטת ואביהו לא מבין למה.

מה קרה לאדם הקרוב אליו?. אביב אותו מגלם אושרי כהן, תלמידו האהוב לשעבר, הופך במפתיע למועמד המוביל בבחירות לראשות הממשלה. למה הוא מופתע מזה?. המועמדות מצליחה למרות שאף אחד לא יודע מה יש לו להגיד. הוא לא מתראיין, לא מדבר, לא נואם… פשוט שותק כל הדרך לניצחון.

עוד באתר קוד הנחה לשיין 25% ללא הגבלה קופונים סודיים

ומה עושה אביהו עם נהמת הדממה?. השתיקה מאתגרת את אביהו עד כדי סיכון הקריירה שלו ומשפחתו. בין כל השתיקות אביהו נע ונד עד לרגע שכולן יתחברו ויובילו אותו אל חשבון הנפש הגדול של חייו.

צפו בווידאו השתיקה סרט ישראלי חדש 2022 מומלץ לצפייה עם מוריס כהן

ואל תשכחו את הסרטים שאסור לכם להחמיץ הנה ההמלצות שלי

 

קופסא שחורה לפי ספרו של עמוס עוז צפייה חוזרת 

עיבוד לספרו של עמוס עוז. קשר סבוך והרסני בין אילנה לאלכס, בעלה לשעבר החי בלונדון, מתחדש ומתהדק בשנית בעקבות בעיות הנוגעות בבנם המשותף. מי מככב? ברוריה אלבק, עמי טראוב בתפקיד אלכס גדעון. אחד הסרטים הטובים שנוצרו בישראל. ואיזה בונוס נוסף יש בסרט?. מתי סרי בתפקיד מר סומו.

לאן נעלם דניאל וקסמן 

זה בטח רק אני, אבל הקומדיה החדשה מי שמע על חווה ונאווה נזכרתי בסרט מעולה משנות השבעים. החיפוש אחר העבר האבוד, האידיאליזציה ותזכורת לסרטים שכבר לא עושים פה יותר וחבל. משחק בסרט ליאור ייני ז”ל, אחד הזמרים והמבצעים האהובים עלי. מי הבמאי?. אברהם הפנר, משנת 1972.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *