בעלת החלומות פרק 52 לצפייה ישירה: כמה עצב יש באהבה?

בעלת החלומות פרק 52 לצפייה ישירה: כמה עצב יש באהבה?

הן לא צריכות עץ ירוק מפלסטיק, הן לא רוצות סתם סיפור אהבה. הנשים של הסדרה הזו מנהלות את העולם ואת הגברים. קבלו את בעלת החלומות פרק 52 לצפייה ישירה: כמה עצב יש באהבה? כל הפרטים והווידאו החדש מחכה לכם באתר! מה קורה בסדרה הכי טובה של HOT? צפו כעת עם ספוילרים. והנה הראשון- בקרוב בעלת החולמות בעונה שנייה.

בעלת החלומות פרק 52 לצפייה ישירה

בעלת החלומות פרק 52 לצפייה ישירה

תקציר הפרקים הקודמים בעלת החלומות הוט VOD

“את רוצה שאפיל את התינוק”: שני משחדת את שירלי בפרק 50 כך היא מכריזה ומזעזעת את הצופים! לא הרבה לפני כן, בפרק 49 בעלת החלומות ראינו כיצד נור ויודי נפרדו, ועכשיו – נור ולירן מתקרבים שוב. אז מי אמר שהגברים מנהלים את העולם שלנו? בסוף, כמו שאומר המשפט הצרפתי- חפש את האישה. בין אם היא אקטיבית או פסיבית, העלילה בסוף סובבת סביבה.

מי שולט בעולם גברים או נשים?  גברים לא יכולים לבכות, נשים חייבות להיראות יפות

לא רק בסדרות ישראליות ובטח לא בעולם של ערוץ הסדרות הטורקיות. מילדותנו, אנו נכפים עם הרבה סטריאוטיפים כמו אלה. בנים לא בוכים. בנות צריכות להיראות יפות. אנו נחשפים ללא הרף למספרים בלתי נספרים של סקסיזם מנורמל. כמו ‘בנות רצות כמו ילדה’. כלומר אנחנו לא יכולים לרוץ.

מתקופת הילדות ואילך, ניתנים לכולנו סטיגמות חברתיות בנים ובנות, גברים ונשים. כמו הנטל החברתי של הדיכוי, ההשפלה של להיות ‘עני’, או ‘שמן’, או ‘לא מוצלח’ או ‘צבעוני’. שמעתי אישה בעלת מבנה גוף מושלם קוראת לעצמה שמנה. ואיש עשיר למדי ממעמד הביניים שקורא לעצמו עני. כי היא לא התאימה לשמלה מסוימת והוא לא יכול היה לקנות את מכונית היוקרה שאליה השתוקק.

ועכשיו, גם בתור הזהב של התקדמות האישה בחברה המודרנית, מה שהיה צריך להתרחש כבר לפני 100 שנה לפחות, לדעתי לפחות. בצורה כזו או אחרת זה מוצא מקום גם בסדרה ובפרקים החדשים.

צפו בווידאו בפרק החדש של בעלת החלומות לצפייה ישירה לקראת שידור פרק 52 הצצה


סקירת סדרות ישראליות מומלצות לצפייה ישירה לקראת שידור פרקין מלאים בעלת החלומות פרק 52 לצפייה ישירה: כמה עצב יש באהבה? כל הפרטים והווידאו החדש מחכה לכם באתר! מה קורה בסדרה הכי טובה של HOT? צפו כעת עם ספוילרים. סדרות ישראליות מומלצות, ביקורת סרטים חדשים בקולנוע. שוברים לרכישת כרטיס לסרט 1+1.

מה בקרוב?. בעלת החלומות עונה 2 לצפייה ישירה פרקים מלאים בקרוב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *