מיקה הדר תערוכת יחיד נגלה ונעלם גלריה לאמנות שבטית וישראלית

מיקה הדר תערוכת יחיד נגלה ונעלם גלריה לאמנות שבטית וישראלית

האמנות של מיקה הדר וצילומיה המרהיבים מושפעים מהתפיסה האימפרסיוניסטית שעיקרה חיבור לרגע החולף, לצד השפעות מתנועת המופשט הלירי של סוף המאה ה 19 ותחילת המאה ה 20. באיזו תערוכה נבקר?. מיקה הדר תערוכת יחיד נגלה ונעלם גלריה לאמנות שבטית וישראלית.

המלצות על תערוכות בישראל מיקה הדר תערוכת יחיד נגלה ונעלם 

הדר מושפעת מקלוד מונה האימפרסיוניסט הגאון ומריבוי דרכיו לתפיסת הרגע החולף. מאלפרד סיסלי וחקירותיו המעמיקות את הצבע הלבן. מהיכן עוד?. גם ממרק רותקו וממרחבי הצבע הייחודיים שלו.  אלו המכוונים לנפש האדם באשר הוא.

מיקה הדר תערוכת יחיד נגלה ונעלם גלריה לאמנות שבטית וישראלית

מיקה הדר תערוכת יחיד נגלה ונעלם גלריה לאמנות שבטית וישראלית

קרדיט לתמונה מקור סקופר

הדר מתבטאת ומשתמשת בצילום ככלי למיקוד התודעה לרגע של התבוננות וקשב. חיבור אינטימי בינה לבין המצולם. יצירתה איננה תיעוד אלא התמסרות לרגע החולף, ביטוי אישי של רגע.

עוד באתר קבוצות פייסבוק מובילות 2022 ודפים מעניינים

השראה בחיק הטבע 

הצילומים מתרחשים בחוץ, באוויר הפתוח, בהתרשמות ובספונטניות כאשר הטבע הוא מקור ההשראה לחיפוש החוויה שמעבר לנראה לעין, חיפוש המשהו המסתורי שמהדהד בנימי ערגה וגעגוע. עבודותיה משלבות אפקטים של אור והישתקפויות במטרה להעביר תחושת אי יציבות, זמניות והשתנות. הדר משחקת עם הצבעים, עם הטקסטורות ובגוני הביניים שבין הכהה לבהיר.

על היצירה שלה מספרת מיקה הדר: “אני אוהבת גם לצלם בשחור לבן, להוסיף לצילומים טון או שניים ולחוות את המון הגוונים שביניהם. שימוש כזה בצבע ובצורה, יוצר הפתעה ומעודד התבוננות מחודשת. אני מחפשת משחקי אור וצל, ואת המרחב בתוך ובין הדברים הנראים לעין”.

מתי אפשר להגיע לביקור בתערוכה?

לפרטים על שעות הביקור ופרטים על התערוכה בפייסבוק הגלריה :

הגלריה לאמנות שבטית & אמנות ישראלית – Tribal Art & Israeli Art Gallery
נעילה : 26.11.2022
שעות הביקור בתערוכה :
ימי שלישי עד חמישי מ-11:00 ועד 19:00
וביום שישי ובשבת מ-10:00 עד 14:00

055-923-0022טלפון הגלריה

סיקור אירועי תרבות אומנות ופנאי, תערוכות מומלצות. סרטי קולנוע חדשים מומלצים, מופעי מוזיקה ובידור. כל מה שחדש ומעניין. סיקור אירועים ברשתות החברתיות וטיפים לקידום אתרים SEO.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *