שלמה יידוב שיר חדש דלתות בחשכה צפו בקליפ החדש

שלמה יידוב שיר חדש דלתות בחשכה צפו בקליפ החדש

אחד היוצרים החשובים של המוזיקה הישראלית משחרר יצירה חדשה וזו כבר סיבה להתרגשות. מה בכתבה?. שלמה יידוב שיר חדש דלתות בחשכה צפו בקליפ החדש 2022 שיר ראשון בעברית לראשונה מזה שנים אחרי אלבום אינסטרומנטלי מתוך השקט והאלבום בספרדית מומלץ.

ימים לבנים ארוכים ועכשיו שלמה יידוב שיר חדש דלתות בחשכה 

את שלמה יישוב אין צורך להציג. מדובר באחד מהאבות המייסדים של המוזיקה הישראלית מאז שנות השבעים. הוא נכח בכל הצמתים החשובות, הלחין, עיבד, כתב ושר בעצמו כמה מנכסי צאן ברזל והשירים שאנו שומעים כל יום ברשתות הרדיו ובאפליקציות המוזיקה. צריכים תזכורת?. ימים לבנים ארוכים, חולם בספרדית והלחן המכושף לשיר ערב חול עמוק של ריטה.

עוד באתר גולסטאר מרוקו לצפייה ישירה עונה חדשה ומרגשת צפו בווידאו

שלמה יידוב שיר חדש דלתות בחשכה צפו בקליפ החדש

שלמה יידוב שיר חדש דלתות בחשכה צפו בקליפ החדש צילום יוטיוב

יום הולדת 70 עם שיר חדש 

במהלך השנתיים האחרונות חגג שלמה יידוב יום הולדת 70 בסדרת הופעות בהן אירח את אסתר רדא, שם טוב לוי, שלמה גרוניך ודני רובס ובערב משותף עם פסנתרנית הג’אז ענת פורט, הוציא בפעם הראשונה ספר תווים עם מבחר שירים וקטעים אינסטרומנטליים מתוך הרפרטואר שלו והמשיך בעבודתו על חומרים חדשים.

והנה יוצא עכשיו “דלתות בחשיכה” שיר ראשון בעברית לראשונה מזה שנים. מתי?. אחרי אלבום אינסטרומנטלי (‘מתוך השקט’) והאלבום בספרדית שבא אחריו.

מי כתב את השיר החדש? מילים רחל שפירא לחן, איך לא, שלמה יידוב האחד והיחיד. ומכל צוות האתר נשלח ברכת בהצלחה.

מתי יש הופעות של שלמה יידוב? 

1/13 יופיע שלמה יידוב עם ההרכב שלו במועדון גריי ת”א. מי איתו על הבמה? עדי רנרט – פסנתר וקלידים, אהרוני בנארי – גיטרה חשמלית ושלמה דשת – כלי הקשה ותופים.

האזינו לקליפ החדש שלמה יידוב דלתות בחשכה באתר המוזיקה הישראלית שירים חדשים 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *