אירועי שבועות נתניה 2023 מה עושים עם הילדים

אירועי שבועות נתניה 2023 מה עושים עם הילדים

מה עושים בעיר היהלומים בימי חג הביכורים?. היכן בנתניה תוכלו לפגוש את הטבע ולקחת חלק בפעילויות הקשורות למסורת שבועות?. אירועי שבועות נתניה 2023 מה עושים עם הילדים.

חליבת פרה שזירת פרחים ועוד אירועי שבועות נתניה 2023 מה עושים עם הילדים

חג שבועות השנה יצוין עם מגוון פעילויות לכל המשפחה וביניהן: מופע להטוטנים, סדנת תיפוף, חליבת פרה, שזירת פרחים, צילום במתחמי אינסטגרם המאובזרים בסמלי החג כמו חציר, עגלות, מתחם תיבות חול ועוד.

עוד באתר עמים וטעמים אשדוד 2023 תאריכים כרטיסים מה בפסטיבל השנה

איפה יש פעילויות ברוח החג? 

כולנו מחפשים את הדרכים הכי מהנות לבלות את החג עם כל המשפחה. קניון ‘עיר ימים’ בשיתוף עיריית נתניה, מביאים את המושב אליכם לעיר עם כל סימני החג, כמו חציר, פרחים, חליבה ועוד ומציעים פעילויות מגוונות לכלל בני המשפחה.

הפעילויות ברחבת הפארק החיצונית יתקיימו ב- 22.5 בשעה 16:30.
מיצגים אינסטגראמיים – ימים ראשון-חמישי, 21-25 למאי
קניון עיר ימים, רחוב בני ברמן 2, נתניה

מה נעשה בנתניה בשבועות השנה? 

במהלך החג, הילדים יוכלו להנות במגוון מתחמים שונים. מה בתכנית?. מתחם תיבות חול, מתחם יצירה ועמדת חליבת פרה, לתופף בסדנת תיפוף, לצפות במופע להטוטים, עמדת איפור, מופע להטוטנים ואפילו לשזור פרחים.

בנוסף, בין התאריכים 21-25.5 ובהתאם לביקוש העולה לתמונה המוצלחת והמיוחדת ביותר בפיד או בסטורי. מה תוכלו לעשות?. להצטלם על רקע ססגוני באווירת החג בשני מתחמי אינסטגרם ייעודיים עם מיצגים מרשימים .

המתחמים מאובזרים בסמלי חג שבועות כמו חציר, עגלות, פרחים ועוד. שתי התמונות הכי יצירתיות יזכו את בעליהן באיפון 14.

איך משתתפים?. על מנת להשתתף בתחרות שתתקיים בין התאריכים 21-25.5, יש להעלות סטורי או תמונה בפיד של האינסטגרם, לתייג את קניון עיר ימים ולהוסיף עוקב.

אטרקציות לשבועות לאן נטייל השנה?. לצד שפע מתכוני שבועות לארוחת החג, תוכלו למצוא באתר פעילויות רבות לרבות מידע אודות אירועי שבועות בקיבוצים. מדובר באחד הפעילויות המומלצות בשבועות. היכן מבלים?. טקס ביכורים בקיבוצים ובמושבים, כמו שנהגו לחגוג פעם את חג המשק. בנושא לקטנו עבורכם שלל מסלולי טיולים לחג.

 

אירועי שבועות נתניה 2023 מה עושים עם הילדים

אירועי שבועות נתניה 2023 מה עושים עם הילדים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *