צפת אירועי חופש גדול 2023 שנת ה-75 לשחרור העיר

צפת אירועי חופש גדול 2023 שנת ה-75 לשחרור העיר

בצפת פותחים את חגיגות שנת ה-75 לשחרור העיר עם פסטיבל האביב. מה בכתבה?. צפת אירועי חופש גדול 2023 שנת ה-75 לשחרור העיר.

מה עושים בחופש הגדול?. צפת אירועי חופש גדול 2023 שנת ה-75 לשחרור העיר

חודשי הקיץ של מופעים ופעילויות מיוחדות בסימן 75 שנה לשחרור העיר צפת יוצאים לדרך. עדן חסון, מושיקו מור, דוד חיים, רוב רוי, הפנינג ענק ועוד: בצפת פותחים בענק את החופש הגדול במסגרת אירועי שנת ה-75 לשחרור העיר

הקיץ המוסיקלי של העיר צפת בחופש הגדול השנה 

קיץ מוסיקלי ומלא באירועים ייפתח בקרוב בצפת עם שלל אירועים מיוחדים. החגיגה הצפתית תיפתח ביומיים של אירועי פתיחת הקיץ (3-4.7). ביום ב’ 3.7 חגיגה לילדים החל מהשעה 16:30 במתחם הסראיה בהפנינג מתנפחים, דוכני פעילות והשיא – 2 מופעים של כוכבי הילדים הגדולים: דוד חיים ורוב רוי. הכניסה חופשית.

חוגגים גם במתחם הסראיה 

החגיגה תימשך למחרת במתחם הסראיה, יום ג’ 4.7, עם ערב מיוחד של מופעים מוסיקליים – 3 מופעים בכרטיס אחד! מהשעה 19:30 יופיעו במתחם המופעים הענק ההרכב הצפתי ווליום.  עוד בתכנית, מופע של הזמר מושיקו מור ומופע של הזמר עדן חסון עם מיטב הלהיטים.

כמה עולה?. מחיר הכניסה למתחם – 60 ₪ כרטיסים מוזלים לתושבי צפת, 100 ₪ מכירה רגילה.

“כל אירועי הענק בשנה הקרובה יעמדו בסימן 75 לשחרור צפת והחגיגה שלנו תימשך בקיץ הקרוב לטובת תושבי העיר” אמר ראש העיר צפת שוקי אוחנה, “צפוי לנו קיץ חם במיוחד, כאשר השיא הוא כמובן הפסטיבל שהפך לאחד מסמליה הענקיים של העיר – פסטיבל הכליזמרים הבינלאומי, שיתקיים בפעם ה-36 והשנה בין התאריכים 22-24, ה’-ז’ אלול, עם חגיגה ענקית של מופעים ואמנים בכניסה חופשית לקהל הרחב. לתושבי צפת מגיע ליהנות ממיטב המופעים ואירועי פתיחת הקיץ הם יריית הפתיחה, כולם מוזמנים לבוא וליהנות!”

אני פה בגלל אשתי צפת ב׳, 31.07.2023, 20:30 

זהו סיפורם של שלושה זוגות ישראליים טיפוסיים המגיעים לקליניקה של דוקטור “הפי מריג'”–מומחה לטיפול קבוצתי לא כל כך קונבנציונאלי. נשואים? יש בעיות? מרגישים שאין אוויר? רוצים להתגרש? לפני שאתם עושים איזה צעד לא אחראי – בואו גם אתם ליהנות מהקומדיה המטורפת והמצחיקה עד דמעות, אם אני פה בגלל אשתי אז כנראה שגם אתם…

לרכישת כרטיסים מופעים היכל התרבות צפת

אירועי 75 שנה לעיר חגיגות בצפת 

את אירועי שנת ה-75 ילווה לוגו מיוחד אותו יצרה תושבת העיר רות אזולאי שנבחר מבין הלוגואים הרבים שהגישו תושבי צפת והסביבה.

עוד באתר פסטיבל הסרטים בירושלים 2023 תאריכים אירועים

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *