אלה והנסיך בעקבות אבן החיים סרט ילדים מומלץ צפו בווידאו

אלה והנסיך בעקבות אבן החיים סרט ילדים מומלץ צפו בווידאו

מה היינו עושים אם לא היה קולנוע?. אותו מוסד תרבותי שהיה נדמה שעומד להיכחד עם כניסת הווידאו וערוצי הסרטים. אבל הוא עשה קאמבק ענק. ועל איזה סרט נמליץ לכם היום?. קבלו את אלה והנסיך בעקבות אבן החיים סרט ילדים מומלץ צפו בווידאו.

סרט ילדים חדש לצפייה אלה והנסיך בעקבות אבן החיים

הקיץ מביא אלינו סרטי ילדים שהם בעצם בילוי משפחתי. חם בחוץ?. יוצאים לסרט. אבל מה עושים לפני?. בודקים היטב היכן שוברים להנחות לכרטיסי קולנוע. אז הנה כמה אפשרויות באמצעותן תוכלו להוזיל את הבילוי בקולנוע.

אתר ההטבות של חברת כרטיסי האשראי שלכם שעל פי רוב מאפשרות לרכוש כרטיס מוזל 1+1

אם יש לכם מנוי מפעל הפיס, שווה לבדוק זכאות לשובר כרטיס קולנוע ב 9 שח בלבד!. מה שנקרא חיסכון בבילויים ועושים כיף מהסרטים.

עוד באתר כרטיסי קולנוע מוזלים 1+1 כרטסי שני לסרט מתנה

ועכשיו לעלילת הסרט החדש של הבמאי אליס בלהארט

לאחר שהנסיך אלכס נלכד בגופו של עכבר, אלה פונה לעזרת עולם הקסמים, בבקשת עזרה.

נראה לכם שזה פשוט?. ממש לא! יחד הם מגלים, שעליהם למצוא את אבן הקסם הנדירה, שתוכל להשיב אותו לחייו האנושיים.

היא וחבריה יוצאים למסע הרפתקאות קסום וסוחף, ופוגשים בדרך דמויות מפתיעות רבות, שמנסות לעזור, אך לחלקן… אינטרסים סודיים אחרים. זהו סרט קסום ומחמם לב על כוחה של חברות הדדית, אומץ ונחישות.

רגע לפני שאנו יוצאים לצפות בסרטים חדשים בואו נזכר בקלאסיקה של סרטי הילדים 

חבר אמר לי שלא חוכמה לכתוב רק על סרטי ילדים חדשים. אז אמתי מנהג חדש ובכל כתבה שעוסקת על סרטי ילדים חדשים בקולנוע אביא תזכורת לסרט ילדים מומלץ מהרשימה הקלאסית. ומה הפעם?. אי.טי. – חבר מכוכב אחר שעלה לאקרנים בשנת 1982. מה העלילה הקסומה של הסרט?. ילד בודד משכונה בפרוורים מתיידד עם חייזר עדין נפש, מנסה לעזור לו לחזור לביתו ומגן עליו מפני אנשי הרשויות שמנסים ללכוד אותו. קלאסיקה של סטיבן ספילברג בכיכובם של הנרי תומאס ודרו ברימור, שזכתה בארבעה פרסי אוסקר ובשני פרסי גלובוס הזהב.

צפו בווידאו אלה והנסיך בעקבות אבן החיים 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *