רון ג’רמי לצפייה ישירה מה קרה למלך הסרטים

רון ג’רמי לצפייה ישירה מה קרה למלך הסרטים

מי לא הכיר אותו?. הוא היה הראשון שחצה את הגבול העבה בין התעשיות והפך לכוכב בקנה מידה בינלאומי. איך הגיע הסלב מלוס אנג’לס לעמידה בפני כתב אישום חמור?. רון ג’רמי לצפייה ישירה מה קרה למלך הסרטים. רגע לפני שאתם מתחילים לצפות נזכיר לכם, שבסופו של משפט כוכב סרטי המבוגרים הועבר למתקן חולי נפש ולא ייאלץ לבלות את שארית חייו מאחורי סורג ובריח.

מי אתה רון ג’רמי לצפייה ישירה?.

איך הכל התחיל?. ראשית הקריירה שלו לא הייתה שונה משל עשרות אלפי שחקנים עם חלומות לצעוד על השטיח האדום. אבל ההתחלה הייתה שונה לגמרי.

המורה מניו יורק מתחיל קריירה. דווקא אחרי שסיים תואר ראשון בחינוך ובתיאטרון ותואר שני בחינוך מיוחד ממכללת קווינס החלה התפנית. מה קרה?. הוא פצח בקריירה של שחקן מתחיל. אבל מהר מאד התגלגל לתעשייה האחרת שהחלה לעשות את צעדיה. זוכרים את הסדרה הצמד?.  לגמרי במקרה הוא התחיל את דרכו. אבל מה היה אז?. עולם של סרטים בבתי קולנוע חשוכים הרחק ממציאות האינטרנט של ימנו.

עוד באתר חאנשי פרק 6 לצפייה ישירה הכלה הנסיכה צפו בווידאו

סיום הקריירה רון גרמי במשפט המתוקשר צילום מתוך יוטיוב

סיום הקריירה רון גרמי במשפט המתוקשר צילום מתוך יוטיוב

מה קרה במשפט במה הוא מואשם?.

כמו שקרה לרבים אחרים, אף אחד לא סיפר לו, Ronald Jeremy Hyatt, שהעולם השתנה. המתירנות והעל מותר של שנות השבעים והשמונים התחלפו בקוד חברתי אחר. הקוד החברתי החדש חידד את הגבולות בין אסור למותר, היכן אסור ומתי מותר. ובעיקר העניק כבוד אישי ועצמי לכל אישה באשר היא. ללא הבדלי עיסוק. תיקון עולמי?. לא מספיק מבחינתי.

באיזה סרט הכי מפורסם הוא שיחק?. יש לו סצנה בסרט הסנדק.

ומה קרה בסוף?. רון ג’רמי אושפז בבית חולים לחולי נפש בקליפורניה לאחר שנמצא לא כשיר לעמוד לדין בגין אונס והאשמות אחרות. ג’רמי, בן 69, ששמו האמיתי הוא רון ג’רמי הייאט, יכול להיעצר עד שנתיים, כך אמר דובר משרד התובע המחוזי בלוס אנג’לס, גרג ריסלינג.

צפו בווידאו המלא של הסרט רון ג’רמי לצפייה ישירה לתחילת צפייה יש ללחוץ אישור

סרטי דוקו מומלצים וחדשים. כתבות ווידאו צפייה ישירה בעשרות סרטים דוקומנטריים מרחבי העולם ומישראל. צפו כעת בספריית הדוקו עם הסברים ביקורת וכתבות אודות סדרות וסרטים חדשים.

שאלות ותשובות אודות רון ג’רמי 

באיזה הוא נולד? 1953
בכמה סרטים שיחק? ככל הנראה באלפי סרטים.
היכן הוא גר כיום? נמצא במעצר ממתין למשפטו
האם הוא היה רק שחקן?. לא, הוא ביים גם כ 259 סרטים.
כמה סעיפי אישום הוגשו נגדו?. סך הכל 22 סעיפים עלו לדיון במשפט.
היכן משודר הסרט החדש?. בערוץ yes דוקו
יצא זכאי?. לא בטוח. נמתין להחלטת מערכת החוק של אמריקה
יחזור לשחק?. לא ניראה לי. לפחות לא בקרוב.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *