חאנשי לצפייה ישירה מסע תענוגות בארץ הקודש

חאנשי לצפייה ישירה מסע תענוגות בארץ הקודש

בנות הציונות הדתית בדומה לחלקים בחברה החרדית עוברות תהליך של אמנציפציה וגילוי עצמי. כן, כמו לפני שנים רבות בקיבוץ, כמו ילדים הפרחים בזמנו. ומה יותר מתאים מאשר לייצג את רוח התקופה עם הסדרה חאנשי לצפייה ישירה בהוט פרקים מלאים. צפו בווידאו בסוף העמוד.

חאנשי לצפייה ישירה

חאנשי לצפייה ישירה

מה מחפשת חאנשי לצפייה ישירה ולמה היא עשתה עלייה ? 

כמו כל צעירה דתייה מהקהילה היהודית בברוקלין, גם חאנשי, השחקנית עליזה חנוביץ’ הייתה על במסלול הנכון להתחתן בשידוך. לא כזה שאתם מכירים מקיופיד או טינדר. אלא אחד כזה אמיתי. עסקה לחיים.

אז אחרי שהסדרה נחתה על הצופים והם קבלו אותה באהבה גדולה, מה נשאר לנו לקוות?. האם תהיה עונה שנייה לסדרה חאנשי עונה 2?. בינתיים נוכל לספר לכם שליוצרת יש כבר ילד ראשון, בעל חילוני והיא, תאמינו או לא, ספרה בראיון שאין לה טלפון חכם.

רגע לפני שהיא הופכת ליקירת הקהילה ואשת איש, היא נמלכת בדעתה ויוצאת למסע גילוי עצמי. מה היא בדיוק רוצה לגלות ? את עצמה ואת הנשיות שלה. בניגוד לסרט ינטל בו היו לכוכבת שאיפות מוזיקליות, כאן אצל חאנשי הן הרבה יותר גשמיות. קחו נשימה – יש לי הרגשה שהסידרה הזו הולכת להישאר כאן לעוד עונה.

אומרים לנו שיש סקס אחר ?

אז רגע לפני ששוברים את הכוס בברוקלין הרחוקה, היא אורזת מזוודה ועושה עלייה לארץ ישראל. לא סתם נתתי לכתבה הזו את הכותרת מסע תענוגות בארץ הקודש. מכיוון שהביטוי יכול להשתמע לשתי פנים וחאנשי, במוקדם או במאוחר תוכל להזדהות אתה. כמו שלמד מרק טוין בזמנו.
היא מחליטה להפתעת כולם ובהתנגדות משפחתה, לנטוש הכל ולעשות עלייה פתאומית לארץ ישראל. דווקא בארץ הקודש, בלב ירושלים הטהורה וכשהיא מוקפת עולות חדשות דתיות, חאנשי עוברת מסע פרוע, סקסי וחסר גבולות, והופכת לאישה חופשיה וההרפתקנית שהיא נולדה להיות. אבל לא זה מה שהופך אותה לסדרה ישראלית מומלצת 2022. ומה קורה השנה?. שלא יהיה לכם ספק חאנשי לצפיה ישירה מומלצת גם בשנת 2024.
לראשונה, בין אם לכאורה או בפועל,  היא זו שבשליטה על חייה. אלא שהמעבר מחיים שמגיעים עם ספר חוקים – לחיים נטולי חוק וסדר – מעמיד את חאנשי ואת חברותיה העולות למבחן מרתק, נוגע ללב ומלא הומור בין השמרנות ובין החרמנות. כל זה בסדרה ישראלית מומלצת לצפייה ישירה בהוט.
שחקנים: עליזה חנוביץ’, מרנינה שון, תומר מכלוף, לי בדר, דור גבירצמן, אושרי כהן, דניאל מורשת, דניאל ג’יידלין, מיכל בירנבאום, אלקי ג’ייקובס, רוי מילר, רוני דלומי, דיאנה גולבי, ליהיא גרינר, שרי וטליה ברטפלד. יוצרת ושחקנית ראשית: עליזה חנוביץ’ .

צפו בווידאו לקראת שידור חאנשי פרק 1 לצפייה ישירה הסדרה הנועזת שלא תשאיר אתכם אדישים.

הסדרות של הוט מומלצות לצפייה ישירה 

בוגד לצפייה ישירה הסדרה עם ליאור אשכנזי – בטיסה מת”א להודו, המטוס נעלם מהאוויר והפתרון לתעלומה מסתתר בין זהויות 225 הנוסעים.

מה כדאי לראות בהוט וי או די?. תרשו לי להמליץ על ספריית הדוקו המעולה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *