נפוליאון סרט חדש 2023 לצפייה בווידאו

נפוליאון סרט חדש 2023 לצפייה בווידאו

מי לא אוהב סיפורים היסטוריים על המנהיגים הגדולים בעולם, כאלו שאפילו שסיימו את חייהם באופן טראגי, הרחק מזוהר השלטון הפכו לאייקונים תרבותיים. מה חדש בקולנוע?. קבלו את נפוליאון סרט חדש 2023 לצפייה בווידאו. הקיסר הצרפתי מאז ולעולם. 

באתי ראיתי כבשתי נפוליאון סרט חדש 2023 צפו בווידאו 

קרבות גדולים תמיד כרוכים באובדן חייהם של חיילים שלא בטוח שידעו על מה הם נלחמים. זה היה טראגי אז ובטח בימנו. אבל בכל גנרל יש את מפלצת הכיבוש ובכל במאי יש היכולת לייצר גלוריפיקציה של העבר. לפעמים בצדק היסטורי מסוים. 

וכך יצר הבמאי המוערך ואהוב רידלי סקוט את הסרט 'נפוליאון' שהוא אפוס רחב יריעה מלא בסצנות אקשן ראוותניות המתאר את עלייתו ונפילתו רבת התהפוכות של קיסר צרפת האייקוני. 

עוד באתר הורדת סרטים סדרות עם דרייב לצפייה ישירה

את הדמות הראשית בסרט, נפוליאון בונפרטה,  מגלם זוכה האוסקר חואקין פיניקס.

מדובר בעשייה קולנועית רחבת ההיקף בניצוחו של הבמאי האגדי רידלי סקוט.  במוקד העלילה מצליח הבמאי לשחזר את מסעו הבלתי פוסק של בונפרטה לשלטון עלך צרפת, הפלת לואי ה 18 והיציאה לגלות. 

חפש את האישה Cherchez la femme

העלילה מתוארת דרך הפריזמה של מערכת היחסים הממכרת וההפכפכה שלו עם אהבתו האמיתית היחידה, ג'וזפין (ונסה קירבי), ומציג את הטקטיקות הצבאיות והפוליטיות בעלות החזון שלו מול כמה מסצנות הקרב המרהיבות והדינמיות ביותר שצולמו אי פעם.

נפוליאון סרט חדש 2023 לצפייה בווידאו

נפוליאון סרט חדש 2023 לצפייה בווידאו

ציטוטים של הקיסר הצרפתי 

נכון המפורסם מכולם הוא הציטוט של נפוליאון – באתי ראיתי כבשתי או בצרפתית VEni vidi vici. ברבות השנים הפך הביטוי למטבע לשון המתארת עלייה מהירה לשלטון כאשר אתה משאיר מאחוריך חורבות. אתם חושבים שזה מתאים רק לעולם הפוליטי?. אז רק תדעו לכם שזה מתאים לעולם העסקי ואפילו למערכות יחסים.  

"כל חייל נושא בתרמילו את שרביט הגנרל."
"יכולת ללא הזדמנות אינה שווה דבר."
"לא הלגיונות חצו את הרוביקון אלא קיסר."
"צמד המילים 'בלתי אפשרי' יימצא רק במילון של שוטים."
"מוטב לא להיוולד מאשר לחיות ללא תהילה."

איפה אפשר לראות את הסרט?. בבתי הקולנוע בישראל וכמו תמיד אל תשכחו להוריד קופון 1+1 סרט. 

צפו בווידאו נפוליאון סרט חדש 2023 לצפייה מומלץ 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *