הטרולים 3 הקול הטוב צפו בווידאו סרטי ילדים

הטרולים 3 הקול הטוב צפו בווידאו סרטי ילדים

מה עושים עם הילדים בחג חנוכה?. בימים אלו חוזרים בתי הקולנוע בישראל לפעילות, בכפוף להנחיות פיקוד העורף. ואיזה סרט עולה לאקרנים בימים אלו?.  קבלו את הטרולים 3 הקול הטוב צפו בווידאו סרטי ילדים. 

צפו בווידאו טרולים הסרט החדש בהמשך העמוד

צפו בווידאו טרולים הסרט החדש בהמשך העמוד

אנו שרים בדרך הטרולים 3 הקול הטוב צפו בווידאו סרטי ילדים

אז מה מחכה לצופי הסרט שכבש את הילדים בישראל ובעולם?. מדובר בסרט השלישי בסדרת סרטי טרולים. 

ולמה חשוב לדעת את העובדה הזו?. כי אם טרם ראיתם את שני הסרטים הראשונים זו ההזדמנות להשלים פערים. ומה עוד חשוב לעשות לפני שרואים את הסרט?. לא לשכוח להוריד קופון 1+1 כרטיס שני לסרט מתנה.

אולי יעניין אתכם גם מענקי חרבות ברזל הודעה על תאריכי תשלום

בפרק השלישי של סדרת הסרטים הכי מוזיקלית, צבעונית ומנצנצת – פופי מגלה כי לבראנץ’ יש אחים עליהם לא ידעה, וכי הוא היה חלק מלהקת אחים מפורסמת בילדותו – “ברו זון”. לאחר שאחיו הגדול משכנע אותו לאחד את הלהקה, יוצאים פופי, בראנץ’, מר טינקלס והשאר להרפתקה מוזיקלית מטורפת בעקבות מסע האיחוד.

איזה אולפן יצר את סרט הילדים המצליח 2023-2024?.

מבית האנימציה המוביל דרימוורקס שאחראים לקלאסיקות סדרת הסרטים זוכת האוסקר “שרק”, “הדרקון הראשון שלי”, “החתול של שרק” ועוד.

ומה בחנוכה?. פעילות לכל המשפחה חינם בקניון רחובות ובילו סנטר 

קניון עופר רחובות ומתחם הקניות עופר בילו סנטר אאוטלט , מקבוצת קניוני עופר, יוצאים בפעילות ‘טרולים 3 – הקול הטוב’ ייחודית וראשונה מסוגה בארץ, המיועדת לילדים ולכל המשפחה, לרגל חג החנוכה.

עוד באתר הורוסקופ שנתי 2024 תחזית אסטרולוגיה

הפעילות תיערך במהלך חופשת החנוכה בשיתוף פעולה עם הסרט החדש ‘טרולים 3- הקול טוב’. הסרט יוקרן בבתי הקולנוע בקניון עופר רחובות במהלך חג החנוכה ובכל בתי הקולנוע ברחבי הארץ כמו כן,

במסגרת הפעילות יפתח בקניונים מתחם טרולים מקוריים ומעוצבים, שיכלול מגוון רחב של פעילויות ואירועים לכל המשפחה: פינות יצירה, קיר צילום עם דמויות הסרט, פינות איפור, הכנת קשת שיער בהשראת הטרולים ועוד.

הפעילות תהיה פתוחה לקהל הרחב, ללא תשלום, והיא תערך במהלך 3 ימי חנוכה, החל מה 10.12 עד
ה 12.12, בימי ראשון, שני ושלישי, בין השעות: 11.00 בבוקר עד 14.00 ואחה"צ מהשעה 16.00 עד
השעה 19.00.

צפו בווידאו הטרולים 3 הקול הטוב לצפייה ישירה הסרט המלא בבתי הקולנוע 

ומה קרה בשני הראשונים של הטרילוגיה סרטי ילדים מומלצים?

לטובת מי שלא ראה את שני הסרטים הראשונים הנה תזכורת מפינת ביקורת סרטים חדשים בקולנוע.

בסרט השני משנת 2019, פופי ובראנץ’  מגלים שהם שייכים לשישה שבטים שונים של טרולים שפזורים בשש יבשות, וכל אחד מהשבטים מקדש סגנון מוסיקלי אחר ומנסים לאחד את כל הטרולים בהרמוניה כנגד המזימה הזו.

בחלק הראשון של הסדרה, שיצא אי שם בשנת 2016, המנהיגה האופטימית של הטרולים ולצדה ההיפך המושלם שלה, בראנצ’, בכיכובו של ג’סטין טימרלייק. ביחד, צמד הטרולים המפתיע הזה חייב לצאת להרפתקה שתיקח אותם הרחק מעבר לעולם המוכר להם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *